Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Taj fazon, privali se nekom od nas da te rašuje do 70lvl, pa onda možeš u zezanje.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

iz nekog iskustva, kraftovani itemu su losiji od itema koji mogu da padnu, tacnije bracers od poslednjeg bossa sto se kraftuje jedino valjaju sa dobrim rollom, a onaj drugi bow sto daje crithit dmg po difoltu je bolji, pa je moj savet cuvaj se za njega, kad vec kraftas, ja legendary kraftam samo ako je lik sveze dingovao pa mu fali taj neki item :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

U t1 su mi pala 3 Inna dela i to kada sam picio solo, inna belt lvl 70 nisam uopste video, jedne inna pantalone su mi pale u t4 a dao sam drugom liku. Da veca je sansa,ali nema pravila gde ce sta da padne, pogotovo kada je buduci upgrade mali. Drugar je dobio dva inna dela na normalu sa max rollovima dok smo farmali za ring of royal grandeur. 

 

Veci tier = vise expa i golda.  Ima dosta trolova u public-u koji dodju sa 100-300k dmg u t4 i jos se ljute kada ima kazes da nisu za taj tier.

 

Sto se tice pravljena predmeta, za gloves treba da te usere da dobijes stats koje si hteo. Tipa za monka dex, cc, cd , as  ... (critical hit chance, critical hit damage, attack speed). Penders sam najvise pravio, posto mi je najvise padao adv.journal. 

Treba da budes srecan x 10000 da bi ti bas izrolao barem bez jednog stata koji neces pa da mozes da ga zamenis u enchant-u

 

Tako to ide

- Da imas srece da ti padne legendary

- Da je nesto sto ti treba (da nije salvage loot) da je moguci upgrade pa cak i sa 0.1% boost-om

- Da se izrolla u ono sto tebi treba ili barem da jedan stat mozes da zamenis (u suprotnom opet ide u salvage ako ne treba nekom u grupi ili za alt-a ili za nekog follower-a)

 

 

 

U 2.0.5. ce ubaciti setove u horadric cache, barem tako kazu

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12504572275#20

 

 

Sada trenutno jurim na WD Starmetal kukri, nema ga ni posle 20k potrosenih shard-ova (just unlucky)

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

oh noes mejtejnens!

taj peč izgleda neće još 2 nedelje minimum...treba do tada čovek da se ne smori droprateom

pozdrav još jednom za Šeka što mi je skrenu pažnju na neke stvari, skoro 40% damage increase nakon malog zezanja sa enčantingom i gemovima =o)

mada

čini se da igrin kalkulator ne greši samo kod računanja dmga nego i kod toughnessa...u povećavanju dpsa smanjio sam toughness za ~15% ali sad ginem baš osetno lakše..tačnije, sad sa 4 mill ginem lakše nego pre 10ak dana sa 3.6m tako da im i tu kalkulator malo štuca =o)

Link to comment
Share on other sites

Prikazane tafnes i dmg vrednosti su prilično okvirne i ne uzimaju u obzir mnoge važne stvari.

 

Za dmg se ne obračunava +elemental dmg%, što je trenutno najvažniji affix u igri, a i bilo koji +dmg vs elites affix nije uračunat, što je na višim T nivoima i te kako osetna prednost.

 

Takođe, DPS koncept delom pada u vodu kod bildova koji se oslanjaju na hevi hitere i CDR, jer ti attack speed tamo ne služi mnogo osim za bildanje resursa i tako dalje.

 

Što se toughnessa tiče, on je praktično samo zbir gomile vrednosti (hp pool, armor, resistance, dodge...) koje imaju poprilične međusobne odnose. 

 

Tako je recimo obračunati toughness veći ako imaš tipa 600k HP-a, a manje resistance, nego kad imaš 300k HP-a i velike resistance iako je druga opcija neuporedivo efektnija, naročito na većim T levelima...

 

Osim toga, meni deluje da ima brejking pointa, verovatno i zbog diminishing returnsa. Tvoje smanjenje tafnesa od 15% je možda oborilo resistance ispod te granice za DR, pa su vrednosti ispod nje malo drastičnije opale.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

tako sam i mislio, jer za armor i res to all nakon 70% redukcije krecu extremely diminishing... i zgleda da sam u nabacivanju krit itema izgubio na 1 mestu ~400 armora, na drugom ~100 res to all i to me je spustilo ispod neke nevidljive granice...al ono, sad radim znatno veci dmg pa ako se bolje krecem teoretski sam vijabilniji nego onako ...

Link to comment
Share on other sites

DH main, njega igram najviše i nerviram se sa kraftovanjem lukova =o)

zezam se i sa ostalim klasama, al samo tresgirovan barb na 70om od njih

 

sa DH se na masteru zezam kako ocu (tj zezaO sam se pre ovog smanjivanja tafnesa) bukvalno mogu da tenkujem 5-10 sec

al zato na t1-2 nema šale =o)

ono, sad sa jacim dpsom sam ucmekao butchera na T2 zato što me nije takao (samo vatra par puta, al bolje vatra nego sekira il kuka =o))

sa druge strane na T1 fields of misery (za koji Šek zna da je moj hunting grounds za prokleti sydryu bone) onaj bizon kad me charguje instagibuje me (normalac, ne elite, rare ili named), nema bezanja, a uredno van ekrana mu je polazna tacka tako da nema obrane...besh mehaniku ako treba 2.5k monitor da ga vidis da dolazi..

 

ti kao cloth bi trebalo da imaš načelno malo manji armor al veći dmg (i svi magovi koje vidim zaista biju nenormalno)

Link to comment
Share on other sites

Ja igram monka od kako igra postoji. Uz pomoc njega izgiro sam demon huntera da ide i da pisa po riftovima t3 i T4 sa fire girom.

Ono mi je smesno cluster cluster 1 2 3 1 2 3 cluster cluster.... nestanu resursi... nema veze tu je bocica da napunimo... Pisam non stop sa clustrom po riftovima i sere mi se kolko je monk jedno govno.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...