Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

http://www.diabloprogress.com/hero/traktori-2471/troktypls/48539231

 

Lepo su me srali dropovi, ali ima još mesta da se TVIKUJE što-šta...

Mada mi ni sad T6 farmovanje ne predstavlja nikakav problem, ali opet :/

 

- SOH nisi smeo da rolas elemental dmg u socket

- treba ti socket na necku

- aughild sholderi isto je trebalo nesto drugo rerol jer 50 inta gore dole nista ne znaci

- sun keeper moze da rola mnogo veci dmg od tog

Link to comment
Share on other sites

Afaik relativna retkost specifičnih itema u generalnim drop rate-ovima nije menjana ali s'obzirom na nove drop rates legendary itema u greater riftovima sve pada češće, gearing je fast forward ako znaš šta radiš a za nas vikendaše i volontere je godsend realno [:D]  Još kad bih ja mogao da prestanem da gledam u papirni dmg i ispratim build gde bi mi kraj bio :) Juče mi dropovao SoJ 20% arcane/int/crit/26% elite, znaš kaki je, nema baba da ga vidi samo gi obrisao o aljine i pravo na ruku, ujeo me za 10% papirnog dmga ali sad se elites na T4 lepe na zidove samo tako [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Shomika je brutalna! GJ! Upravo takav build pravim samo što me je u proteklih 3 dana više ukenjalo nego u prošlih godinu i kusur, toliko što se tiče poboljšanja drop rejta i skupio sam 5 akhan dela. xD još je u izgradnji karakter ali pošto idem u partiju sa ortacima stalno onda sam napravio lapo tank lapo dps, znam da nije to to ali jbg, laser brka topalović me ne ubija (arcane sentry) xD
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Planetar-2202/hero/49414150

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Па колико сам сконтао, неки су емиргирали, а други су или инактивни или срб д3. :D за клан рур несам чуо.

едит:
Брате мили, прекључе сам добио 2 сета за крусејдера један акан а други онај танк шилд билд, стога, играј т6 све шта можеш, иди у публик игре. 

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...