Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

sad dodjoh u srbiju,nisam hteo da kupujem u minhenu.. jel moguce da nema vise nigde da se uzme do sledece ture? pomagajte,kupio bi i samo cd key..

Kako nema.. bio sam neki dan u Uscu i cinilo se da tamo imaju tonu kopija na prodaju. Mozda nije CE, ali posto tebi igra i samo cd key ne vidim problem.. :]

Link to comment
Share on other sites

ko ja i tvoj ortak dubovac :)

ajde veceras ako budete online, da se ratosiljamo beliala... sinoc nas sjeba onaj server shutdown.

veceras sam online OFC :) mora Beki da padne, za jedno 4 sata ( ako proradi bnet ) uzimam neki gear na aukciji pa cu biti jachi ;)

Ja igram, ali sam zavrsio akt 1 pre jedno 5 dana i od tada ne igram ozibljno i necu imati vremena ove nedelje a i sledece verovatno, tako da cu tek sredinom juna kapiram opet. Mislim, upadnem tako po sat vremena da zafarmujem dungeon, pre chamber of suffering...

A musice su mi pravile problem i na normal i na nightmare i na hellu :D. Tako da mogu da zamislim sada zezanje, jos kada dodju champion musice, idemo :)

Brate ja kad vidim champion mushice ja skipujem to :) zasto da ginem 3x i cekam Wrath of berserk + earthquake combo za svaku posebno da bih na kraju dobio 2-3 plava useless itema

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zarolao 10 cevapa i pola kile neke torte i dovukao se do kompa i rastocio po stolici, spremio dve flase vode, jednu praznu za pisanje.... Ali sve je bilo uzaludno :(

nadam se da se salis :tf:

posto bi bilo lepo da igramo svi i diablo 4 & 5 jednog dana...a ove stvari gore to ne obecavaju :tf:

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Proradilo govno.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam izdrndao pa sam morao da menja acc password pre 10 minuta,ali sada nece da se uloguje u igri, prijavljuje incorect login info... Mogu da se ulogujem na moj acc na netu, al nece u igri.Jel imao neko slicnih problema?

vratio sam na stai pass i radi. Izbagovano sranje

Edited by dragonballdzija
Link to comment
Share on other sites

koja komedija....

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...