Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Napokon zavrsih igru,skupio par sati da predjem bar na normal :) Nego me zanimalo,cini mi se da mi je damage bas nizak,tek sam usao U act 1 i upio prvih par kripova ali ide nesto sporo,pa me zanimalo da mi vi iskusniji kazete kakav je vama dmg bio tad itd :)

Moj WD - http://imageshack.us/photo/my-images/825/screenshot001yuo.jpg/

Moras da nabacis jos DPS, jer sa 300 nema sanse za nesto vise. Lovi opremu koja ima veliki INT. i VIT., ali ti je primaran INT. E sada, zavisi kako igras. Da li cekas da nesto padne ili koristis AH za opremu. Za ovo prvo je samo sreca, a ako hoces da se brzo opremis idi na AH i lovi sta ti treba. Evo ti mog lika na Hellu, ali me je usralo oko opreme, jer su mi ispadali bas dobri komadi. Nesto sam i sa ortacima razmenio, tako da sada je stanje ovako, a moracu statse jos dosta gore da dignem kada zakucam 60 i krenem na Inferno.

Screenshot000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma kapirao sam pri pocetku da int dodaje damage,a vitality je ono standardno za HP,pa i stakujem stako int>vit > damage /attack speed/ itd .

Ali me ne seru itemi ,i kad nesto fino padne uglavnom ima neke stats koji meni ne trebaju ,to je i jedan od razloga sto sam cuvao vecinu matsa i planirao da craftujem stvari kad zavrsim normal clear...

A sto se mats tice svaki item koji je dropao i nije trebao meni ili nekom od companiona disenchantujem,ortak mi je dao par itema,a i ono cim sam nalazio nesto bolje da zamenim stari item i njega bi odma salvage,i sad iskreno nemam pojma koji ce mi ovoliko mats ,mogu da opremim jedno 10 altova sa gearom 5-30 ali ne vidim da cu u bliskoj buducnosti pikati puno altova :D

Nisam kupovao iteme sa AH a i nesto mi se to ne radi,ali act 1 je dosta lagan dok se ne dodje u katedralu, tu cu da vidim kako ide,ako budem duvao kitu nema bez da kupim koji item :)

A ono,ako ima neko ko je blizu mog levela,ili planira da leveluje alta,ima neki item viska ili hoce da leveluje zajedno nek pusti na pm :)

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

E ljudi imam w7 i ASUS EAH4850 series graficku karticu,i desava mi se sledece:krenem da igram i ide neko vreme sve normalno i u ujednom trenutku pojavi se crn ekran,zvucnici malo pocnu da "suste" i moram da restartujem komp...nekada mi se to ne desi uopste,a nekada svakih 4-5min.Zna li neko u cemu je problem? Pomagajte mnogo me nervira,ne mogu se opustim dok igram :D

Link to comment
Share on other sites

Probaj da instaliras nove drajvere (uninstall stare prvo) onda uzmes fen odes napolje u dvoriste/terasu i produvas svu prasinu iz kucista da ozive kuleri :D

U svakom slucaju to nije losa grafika, i ne bi trebao da koci sa njom, imas opciju u Diablu "Low FX" probaj to da stikliras pa vidi da li ce biti bolje.

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Taj rad,iscisti fino kuciste,stavi ga negdje gdje je hladno,jos vecih problema ces da imas za mesec-dva kad tek krenu vrucine . Al vidi da dodas/promenis kuler isto to ti nije skupo,a moze ti pomoci u slucaju pregrijavanja kompa, al na kraju krajeva realno najbolje ti da uradis sto je vudu rekao,otvori kuciste i uperi ventilator :p

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...