Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

mislis na fajt sa diablom ili ?

Pocetak 4og akta, kada ti tiriel otvori portal, na normali 7k expa (kockia oko 29oglevela) na nightmare 25k expa i hell donosi 60k.... na hellu 5 runova = 2 kockice od 57 do 60.. fajt traje 10-15 sekundi (bar sa barbarianom) i to je to.. prevara

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja sam farmovao dosta taj put Warden > Butcher. Nisam dobio u principu nista spektakularno. Osim od Wardena jedan set item, "Inna's glory" one pantalone za monka.

Sad farmujem na aktu 2. U terminusu one 3 instance gde sklapas Zoltanovo telo, pa onda odem na Zoltana... pa ocistim do Beliala i njega ubijem s x5 bafova.

Sinoc smo u tom runu ortak i ja.. iz 2 runa, dobili 2 legendarija. Jedan je pao od Zoltana (neki tower shield), i jedan od onog champion packa pre beliala.

To sve na infernu ofc.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Uskoro svasta nesto izmena:

http://us.battle.net/d3/en/blog/6018173

tl;dr verzija:

1.0.2 za oko nedelju dana

focuses on stability

1.0.3 - ne zna se kada

Class balances

Inferno damage smoothed out - hopefully fewer 1-hit-kills

Artisan training and recipe costs down (eg: 2 gems instead of 3 up to flawless square)

1.1 - ne zna se kada

Legendaries buffed (will only affect new drops)

PvP

Link to comment
Share on other sites

Meni je i dalje ta koncepcija legendarnih itema jako losa. U sustini i oni kazu ono sto ja pricam, to nisu najjaci itemi u igri, samo jedni od, koje cete koristiti dok levelujete i napredujete.

Ne znam jesam ja lud kada po meni legendary item treba da bude lokovan za 60lvl koriscenje, rare drop i to da bude iskljucivo inferno, i daleko jaci od bilo kog plavog i zutog...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...