Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ma brate i dalje je izgubio dps sa ovim oruzjem jer se tih 10% na speed od polearma racuna u dps isto kao i 10% crita od mace-a + bonus krit na socketu dobija veci benefit kritom + 10% crita > %10 speed-a ja mislim ali me mrzi da racunam sad spava mi se.

Jedino sto mu oni procovi frenzija mozda cesce iskacu sad.

U svakom slucaju retardacija kako lako prolazi kroz nivo. Mene i tu sve oneshotuje i morao bi deset puta sporije da idem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Samo da nagovestim da ako neko bude hteo da kupi legendary boots "Boj Anglers" da ne kupuje jer ne radi attack speed na njima izbagovali su se. Poslao sam ticket dobio brz odogovor kao sredice ovo ono, hvala shto ste prijavli bug, a shto sam ja puko 2 miliona to nikome nishta. [V]

bez boots-a

sa boots-om

Btw radi movement speed i ovo da smanji 5% control impairing effect-e ali bez attack speed-a ne vrede ni 50k.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neki inferno barbarian ovde? kontam sve Wiz / DH sto je najlaksa classa realno :D

Ja sam kraj ACT II sa barb, muda su mi porasla od naprezanja u act II, kroz act I laganica ali act II je za neke 3 klase tezi za barbariana pogotovu one mushice i lacunni huntress LOL :D

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neki inferno barbarian ovde? kontam sve Wiz / DH sto je najlaksa classa realno :D

Ja sam kraj ACT II sa barb, muda su mi porasla od naprezanja u act II, kroz act I laganica ali act II je za neke 3 klase tezi za barbariana pogotovu one mushice i lacunni huntress LOL :D

Ja igram, ali sam zavrsio akt 1 pre jedno 5 dana i od tada ne igram ozibljno i necu imati vremena ove nedelje a i sledece verovatno, tako da cu tek sredinom juna kapiram opet. Mislim, upadnem tako po sat vremena da zafarmujem dungeon, pre chamber of suffering...

A musice su mi pravile problem i na normal i na nightmare i na hellu :D. Tako da mogu da zamislim sada zezanje, jos kada dodju champion musice, idemo :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...