Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ima za dva za koja ja znam, ali to je samo za one sa skupljim ulaznicama (CE+beta učešće) :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

i like...

trenutno nemam mnogo vremena za igru, a dodatno izgubim zelju za igranjem kad pomislim na cinjenicu da cu MORATI da zaobilazim gomilu packova, da cu MORATI da umrem gomilu puta itd i da ja tu apsolutno nista ne mogu da uradim...tu se smorim i odem da farmujem wardena i butchera koji dropuju sranje i eto

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i like...

trenutno nemam mnogo vremena za igru, a dodatno izgubim zelju za igranjem kad pomislim na cinjenicu da cu MORATI da zaobilazim gomilu packova, da cu MORATI da umrem gomilu puta itd i da ja tu apsolutno nista ne mogu da uradim...tu se smorim i odem da farmujem wardena i butchera koji dropuju sranje i eto

u istu dubiozu sam i ja upao...

zato sam uzeo da lvlujem monka od pocetka i mnogo je dobar osecaj kad posle onog sranja na infernu, sad pulujem po 2 elite packa , 50 malih fallena i sve ih userem kroz par sekundi.

leci frustracije koje vucem jos sa drugog acta inferna :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto desilo prosle nedelje, samo sam ugasio launcher i pokrenuo ga ponovo pa je proradilo, probaj da izbrises taj fajl posto zauzima 3-4mb mozda proradi tako.

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

ma do jaja mi je, mogu da igram igricu jebenu

btw, uzmem waypoint za siegebreakera, jer me boli uvo za drugu polovinu II akta, nastekujem 5 nephalema, i ispostavi se da nisam zakljucao skill bar, na 20% ne znam ni ja kako skinem neki od skillova, popusim za nephalem, there goes my first run

rly?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

igra je ok, jos je nova. bice ispeglana in years to come.

samo jos da ja skontam zasto meni secka kad god sam outdoor i kad se lomi scenery, i sve ce biti dojaja...

//edit

evo nesto lepo:

Screenshot060.jpg

jos samo da je meni dropalo...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

igra je ok, jos je nova. bice ispeglana in years to come.

samo jos da ja skontam zasto meni secka kad god sam outdoor i kad se lomi scenery, i sve ce biti dojaja...

//edit

evo nesto lepo:

Screenshot060.jpg

jos samo da je meni dropalo...

Cekaj bre, kako 6000 dmg? :D

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/uovpp/accidentally_discovered_item_chat_link_code/

Gornji link, objasnjenje kako. Ukratko, provaljen chat code za iteme pa mozes da copy/paste fiktivan item koji si iskucao u notepadu :D

Ali stvarno, da bi ovo bilo moguce u D3 item level bi trebalo da bude jednak WoW-u, sta je to sad 600+?

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

go go squirting :)

btw ja uskoro dizem 60 lvl, a mislim da necu ni do Azmodana na Hellu stici...

nisam ocekivao da ce tako brzo ici lvling...

ne bunim se, mada kad nabacis maxlvl, izgubi se dobar deo drazi i motivacije.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...