Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Nesto danas, ali i ustekao sam dosta... Vecinom sto sam nabacio upgrade sebi pa ostavio u stashu, uglavnom bizuterija i oruzje ;) Nisam uspeo da prodam to za 500k+, ali zato za 5eur ide kao alva :D Cak sam i neke lvl 35-40 iteme prodao za po 5eur... Za low lvle najbolje idu ogrlice i prstenje sa dosta primary statova, tipa 50+ dex/str/int u kombinaciji sa att speed/vita... Ono... Standardno najvise trazeni statovi...

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Padnu mi dva set itema danas i to u razmaku od pola sata, u istoj tamnici. Prvi (natalijin oklop, glava) od prve korpe sa lobanjama koju sam razbio, drugi (onaj hanterkin set od dva hand krosa, fury deo mislim da je) od tamnicara ispred buchera. Relativno njesra su, to jest kros ima sjajne stats ali mali dps, dok je natalijina glava kul ali malo dexa daje.

Najvece govno je sto toga na ah ima ko alve...

Link to comment
Share on other sites

Padnu mi dva set itema danas i to u razmaku od pola sata, u istoj tamnici. Prvi (natalijin oklop, glava) od prve korpe sa lobanjama koju sam razbio, drugi (onaj hanterkin set od dva hand krosa, fury deo mislim da je) od tamnicara ispred buchera. Relativno njesra su, to jest kros ima sjajne stats ali mali dps, dok je natalijina glava kul ali malo dexa daje.

Najvece govno je sto toga na ah ima ko alve...

Stavis 20-30% manje od najnize cene i da vidis... Ako i dobijes 20-30eur kad se sve oduzme, malo li je? Pao ti pixel, a ti uzeo duplu dnevnicu dok si se igrao kuci :D Sve u svemu, verovatno i vise mozes da dobijes... Meni je od pocetka igranja pao jedan Legendary sa govno statsima, shield, i otisao za 5mil... Nista vise, ali sam navikao na moju "srecu" za 6 godina wowa gde mi nije pao jedan jedini random world epic niti imam jednog jedinog rare drop mouta ili peta, iako sam ih farmovao u nedogled... Takav mi account, epix STOP! :D

Najvise se zaradi od prodaje "sitnih" itema u rasponu od 5-25eur... A takvih itema ti dnevno padne bar 10 u 10 pony ciscenja, sto ti je minimum 50eur za tipa 2-3 sata farma... A malo jaca dnevnica za vecinu poslova od 8 sati je 1500din, pa ti izracunaj :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo oko 100eur na PP za danas, i oko 30 na bnet balance... Kontam to je predobro islo danas jer je tek ubaceno pa ljudi bacaju pare na sve zivo... Sve u svemu nisam prodao nista extraordinary nego gomilu average itema za po 4-10eur... Jevropa, standard... -.-

Boli tebe djoka prodao si 1200 bow za 20miliona + sad zaradjujes 100e dnevno.

Link to comment
Share on other sites

radi do jaja, radi do jaja, nemoj posle da mi zabodu neku bananu...

kolko je to provereno ?

Pa blizz ne zna da li ti koristis na telefonu ili na tetrisu ili na kompu taj besplatni auth. Njemu je samo promenjen kod da radi na kompu, nista vise... Kao sto znas auth za telefon je besplatan... Ovo ga ne menja ni u kom pogledu, samo mu dozvoljava da radi na kompu... pre je bio malo drugaciji, ali sad je u javi i isto sljaka, samo jos lakse...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Pa blizz ne zna da li ti koristis na telefonu ili na tetrisu ili na kompu taj besplatni auth. Njemu je samo promenjen kod da radi na kompu, nista vise... Kao sto znas auth za telefon je besplatan... Ovo ga ne menja ni u kom pogledu, samo mu dozvoljava da radi na kompu... pre je bio malo drugaciji, ali sad je u javi i isto sljaka, samo jos lakse...

Radi savrseno, samo sto moras da pazis, ako planiras da se logujes od ortaka/igraonice/posla, ne zaboravi da ga deaktiviras prvo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...