Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Igram na laptopu, dosta slabiji od vecine tih kompove vec pomenutih gore. Nemam nikakvih problema, nijednom se nije ugasio, nijednom nije zastekao, ne laga, nista :) Za sad sam zadovoljan sto se tice igre. Jeste da ima bugova, ali moze da se zanemari jer, valjda, polako "rijesavaju". :)

Link to comment
Share on other sites

Igram na laptopu, dosta slabiji od vecine tih kompove vec pomenutih gore. Nemam nikakvih problema, nijednom se nije ugasio, nijednom nije zastekao, ne laga, nista :) Za sad sam zadovoljan sto se tice igre. Jeste da ima bugova, ali moze da se zanemari jer, valjda, polako "rijesavaju". :)

Neznam koju klasu igras i na kom si nivou tezine, ali ja igram demon huntera gde je velika razlika izmedju normalnog 60ms i 300ms, tako da mozda ti ne primecujes te lagove ali ja sigurno primetim kad klikcem smoke screen i on ne odreaguje :)

Igra me sve vise i vise nervira, ovo me docekalo u pecini malo pre :)

2vulmyr.jpg

Nemogu da se kite jer imaju svoj jump + teleport, nemogu da se slow jer su po prirodi stvari brzi i jos imaju +fast, kad uradim smoke screen ovaj zlatni mob kog jedinog mogu da damage ili krene da se vriti svuda naokolo ili se jednostavno zakopa pa onda skoci na mene i sabije me, i posle kazu da oce da incrase repair cost da ne bi radili death zerging, pa nek mi onda objasne kako ovo ubiti osim ako nemas najbolji moguci gear :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

jel moye jedno nob pitanje..igram sad na infernou pa me zanima da li prelazak Akta moze da se uradi na necijoj publik instanci (i da se to vazi i meni, kao napredak u sledeci akt) - ili moram da predjem sve aktove u "svojoj igri"?

ako sam bio jasan u objasnjenju pitanja :tf:

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

@Invader,

ganjam monka na infernu, akt 2. Iskreno, pojma nemam kakva je razlika izmedju klasa,niti sam cuo ;)

Pa fazon je sto mene sve manje vise one-shot u act 3-4, tako da ako ne radi spell te mili sekunde kad mi treba je razlika izmedju smrti i nastavka borbe : )

In other news, gold farmer interview:

http://www.diablofans.com/topic/49402-diablo-iii-farmer-makes-60-million-gold-an-hour-and-tells-all/page__p__924143

Sazeti video intervjua:

I posle se ja nadam da cu kao da prodam neki item/gold : (

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

A to je jedan lik. Sad budi realan pa zamisli realan broj ljudi koji to rade. Ko nije cuo, mada tesko da ima neko ko nije, Azijski serveri ima da dobiju rollback zbog dupinga. Kazu da su igraci na njemu toliko proneverili toliko zlata da je apsolutno nemoguce napraviti bilo kakav sifon da se to zlato izvuce i da sansa novim igracima. Znaci ili rollback ili da otpisu servere za RMAH.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

WoW:

Dolazim gore, u vanili WoWu, u regiju na severu.. zaboravio sam, Everglejds?... i tamo istocno od kampa treba da ubijam one jetije il sta bese (mesavina nekih pticurina i jetija) za Quest.

ladno tamo 10 botova ubijaju non stop, i krecu se po istim rutama.

Prijavljujem sve GMu. Odgovor nakon 10-15 min, kao resili su problem.

Dolazim tamo i stvarno nema tih debilnih botova.

Ubijem jetije, stavec, i sledeci quest je severno od te lokacije.

A tamo?

Oni isti botovi sto su bili dole (zapamtio sam bio neke nikove).

Definitivno se sve ovo dogadja uz amin Blizzarda.

Link to comment
Share on other sites

Pa blizzard je skontao da jednostavno nemogu da izadju na kraj sa gold sellerima pa su zato uveli RMAH da bi mogli da uzimaju deo kolaca od te prodaje, nista vise i nista manje :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Zato cemo svi lepo da predjemo na HC, sve dok i tamo ne uvedu RMAH...

Ajte vise HC car!

Ne ozbiljno, uzbudljivije je 30x, ekipa je vrh, deli se loot, sve sami gotivci!

Edited by spu

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...