Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Igrica je neispeglivo smrdjivo raspalo govno, ne moze se iz acta u act questovi odredjuju dal su bosovi mrtvi ili ne. Itemizacija u minusu. Menjanje skilova u kombatu daje cd od godinu dana.Resurs sistemi koji nemaju veze sa mozgom pogotovo kod wizarda.Spelovi koji ne da ne izgledaju mocno nego izgledaju kao kurac zarazeni raspali. Osecam kao da kastujem crnacku karu dok igram. 4 playera max po igri .Nema paladina. Pvp ne postoji. Wow sindrom gde patchuju i nerfuju stvari iz dana u dan.Sve u svemu jedan veliki fuj zali boze para ko je dao za ovo djubre od igre

Diablo 2 LOD je 20 miliona puta bolja igrica bez obzira na godinu proizvodnje i grafiku .

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ajde de, pa za jednu igricu nije loše uopšte :tf:

Nego, šta znači tačno ovo "ne moze se iz acta u act questovi odredjuju dal su bosovi mrtvi ili ne"?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kako ne možeš, odabereš quest (i checkpoint unutar questa) i nađeš bossa koji ti treba (sa sve trenutnim likom, gearom i parama). Jes da ne može baš da se bira pozicija unutar tog questa i da ponekad mora da se šipči do bossa, ali može da se odradi (a i uvek može da se protrči kroz nivo do izlaza).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kapiram šta hoćeš da kažeš, hub iz acta 2 ne postoji istovremeno dok ti prelaziš act 4, pa se slobodno teleportuješ iz jednog u drugi. Ali, i ovo što imaš je najbliže tome (uvek posle možeš da se vratiš tamo gde si stao).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi imala smisla igra onda sa stanovišta single playera, da svi bossovi i subbossovi budu uvek respawnovani i prisutni u gameworldu kad god ti uđeš u novu mapu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi imala smisla igra onda sa stanovišta single playera, da svi bossovi i subbossovi budu uvek respawnovani i prisutni u gameworldu kad god ti uđeš u novu mapu.

ali to je Diablo spirit.

to i meni smeta isto, kao i sto ne mogu unutar jednog game-a da switchujem actove.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje u vezi sa autentikatorom.Naime, skinuo sam win verziju, instalirao i podesio sve. Samo prvi put posle instalacije u d3 mi je trazio da unesem auth pass, a posle vise nikad, a kad hocu da udjem u acc uvek mi trazi, pa me zanima jel to tako treba.Zar ne bi trebalo da mi i kad ulazim u d3 uvek trazi taj pass?

Link to comment
Share on other sites

Da, tvoj komp je sacuvan.

Sada da se loguje neko drugi sa tvog kompa na njegov/njen blizzard account i da se ti posle njega logujes na svoj, trazio bi ti opet auth.

Ne brini, ko god hoce da te uhakuje, mora da te iznabada za taj authentikator ili da se loguje sa tvog kompa. :P

Acc management je kompletno druga stvar, tu uvek trazi.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Da, tvoj komp je sacuvan.

Sada da se loguje neko drugi sa tvog kompa na njegov/njen blizzard account i da se ti posle njega logujes na svoj, trazio bi ti opet auth.

Ne brini, ko god hoce da te uhakuje, mora da te iznabada za taj authentikator ili da se loguje sa tvog kompa. :P

Acc management je kompletno druga stvar, tu uvek trazi.

Super, hvala za odgovor

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahaahhahahahaahahahahahahahahaahahahahaahahhaahahhhhahahahhahahahahahahahahahaha.....ha...

Covek bi pomislio da jedna igra koja trazi da si konstantno prikacen internet vezom na njihov server, uzima tacno vreme sa tog servera a ne sa lokalnog racunara na kojem se pokrece klijent. Znaci, ja debil, pa bi uradio ovo bolje. Ovo je ispod propusta jednog coveka, ovo je debilizam par ekselans. Zasto rage? Ako je nesto ovako banalno pokvareno tj. uradjeno pogresno, covek da se pita sta je jos moguce. Mozda tamo negde vec postoji lik koji je nasao nacin da generise nesto u samoj igri.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ubila ga osa. Ocigledno nije bilo uskladjeno ono sto vidis na ekranu i ono sto se desava u igri. Izgledalo je kao da su ga sve 4 ose pogodile, one zadnje 4 sto je mislio da ih je zaobisao. Cak se to i vidi na snimku, nek posalje snimak i mozda mu vrate lika.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ma igrica se raspada po savovima, evo igram act 3 inferno malo da farmujem mobove i dodju elite mobovi i ping skoci na 300ms i to je to, ne pomaze nista kad spellovi ne odreaguju na vreme a mob se naravno blinkuje u mene i 1shot me, i posle oce da povecaju cene repair-a da bi ljudi bolje igrali, sredite jebane servere prvo pa onda nesto mutavite po fixovima, kupio sam igricu koja je u beta fazi zato sto su likovi zeljni para i postali totalno retardirani.

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...