Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Užasna je priča. Kao da je neki polupismeni retard sklepao za 2 dana, a ne da su imali xy godina da smisle nešto dobro. Realizacija je do jaja, atmosfera na nivou, ali priča i gluma su mi omfg :(

Ajd realno ja od price apsolutno nista nisam ocekivao, jer realno prica je dobila svoj vrhunac u D2, i unistenjem soul stoneova realno Diablo serijal je trebao da se zavrsi :) a ovo svakoh N godina ponovo se respawnuje :D.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Tuga je sto ovaj method ubija diabla na infernu na misice tj pare ...

Ova sorcererka je popasla svaki jebeni fireball koji je ovaj bacio ... tuga ...

Barbarian je popasao cage ...

Place mi se kolko su jadni, a opet ubijaju dijabla na infernu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ima teleport

edit:

i ima neki kombo s runama da joj se refreshuje s kuldauna svaki put kad primi vise od 15% dmga

+ mislim da mi je ortak rekao da ima neki skil/passive da udarce koji joj nanose 35% ili vise posto dmga limitira da joj nanose max 35% dmga...

klasa je kolko sam video smejurija, kite level infite.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ima teleport

edit:

i ima neki kombo s runama da joj se refreshuje s kuldauna svaki put kad primi vise od 15% dmga

+ mislim da mi je ortak rekao da ima neki skil/passive da udarce koji joj nanose 35% ili vise posto dmga limitira da joj nanose max 35% dmga...

klasa je kolko sam video smejurija, kite level infite.

Da nadjoh u medjuvremenu talent tree za d3 ...

Pa koja je to smejurija ... meni je najveci problem sto me oneshotuju ... jebo mater.

@pesma, gledao sam sad skilove za sorcererku i u pravu je taj ortak. Energy armor sa force armor runom ...

Force Armor

Unlocked at level 54

While Energy Armor is active, incoming attacks that would deal more than 35% of your maximum Life are reduced to deal 35% of your maximum Life instead.

Nasisaju mi se kurca.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ovako odokativno kad gledam, balans nisu potrefili bas.

Ne mogu da kazem za druge klase, ali Monk na primer

- Spirit regen, osim sa jednim specificnim bildom (koji je broken zato sto procc-uje neka govna koja ne treba da proccuje), je prejadan.

- Za neki regular normal/nightmare ... gomila skilova je ok, i svi su zanimljivi. Kad dodjes do hella, prosto su nerealni skilovi, nikakvu primenu nemaju. Znaci specijalno oni skilovi koji daju neki single target CC (dash onaj).

- Spirit cost nekih skilova je nerealno velik za taj spirit generating.

Ceo sistem mi je sranje ipak. Nema nikakvih varijacija, SVAKOJ klasi je vazan isti stat... a to je weapon DPS, i svi stakuju to, nije bitan weapon type, ostali statovi, vazno je stakovati dps + vitality + class specific stat.. i to je sve.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

jebeni auction house.

nekada smo cut-ovali heroje sa racunara igraonice na jebene diskete, da nam ne bi dirali iteme :)

Lol, ko je to radio? NECU DA IMATE AJTEM KOJI JA IMAM, JA SAM NAJBOLJI OD SVIH

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

pisalo se o dostupnosti ce-a, ali nisam ispratio situaciju sto se tice obicnog izdanja, jel igre ima u radnjama ili je planulo odmah sve?

U kolima sam, ne mogu da ceprkam po netu trenutno

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ma bre oni su bili Diabla na Infernu i dobili PLAVO!!!

polako ljudi. svi pricaju o ovome

na 60om se dobija buff, da kada god ubijete zlatnog ili plavog moba dobijete po 1 i stackuje se do 5 (najbolje bi bilo da je 5) i onda kada se ubije boss dobija se dodatni loot koji je, sa 5, uvek zut i to po nekoliko itema + dosta plavih

zaboravih da dodam da buff traje 30min ;D

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...