Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

http://eu.media.batt...-downloader.exe

Eto ga... Samo, meni se skinuo i pise "7.60/7.60GB less than 2 minutes" .... iiii tako mi stoji vec 12h. Citao sam po forumima, kao da treba da se ceka neki kurac jbm li ga vishe

Sa leve strane ti stoji "Finished..bla bla" tako da smes da kliknes na cancel, ako nece da ti instalira, moras ili bilo kome ako ima problema sa updating client, mora da ukljuci servis u windowsu "secondary logon"

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za ceo prelazak na normalu nasao samo 1 legendary, jos vece djubre od ovoga.

Brate ja sam usao u act 3 na Nightmare, nema ni L od legendary, cak su mi i rare sranje, eqipovan sam plavim itemima LOL.

Inace koji je neki normalan damage za barbariana za 44 lvl, ja imam nekih 900 trenutno, lepo meljem i prolazim kroz njih, al mi malo to nesto??

Link to comment
Share on other sites

ipak su sve kritike bile na mestu

d3 je podosta imao na umu detinjastu publiku, nema uopste onog sechek-koljem-ubijam osecaja niti zvuka niti animacija... sve je nekako mnjeh..

dosta mi smeta i sto nema budzenja atributa i sto su itemi ograniceni prema klasama... totalno mi je to gej za arpg kao sto je d3 i koji je izasao 2012 godine...

al oke, pikam polako nemam mnogo vremena i soliram

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja cu sve da soliram izgleda

Igram jedan dan, ja recimo 20. lvl, igram sa par drugara slican lvl i super sve

sledeci dan ja 21. lvl, svi ostali 40. lvl

who was phone then

isti problem i kod mene... s tim sto cu sad za vikend da nadoknadim, sa 37lvl bez 50og nista. :)

inace, padne mi legenda danas na 4 act normala. http://us.battle.net/d3/en/item/demon-machine no, totalno je djubre jer mi je dao +50 str, tako da sam imao veci dmg sa mojim zutim crossbowom.

drzao sam ga bukvalno 2min, ali cu ga zapamtiti sto kaze chizra, prvi legendary :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

evo par nas je par sati pikalo inferno i mnogo je tesko a i mi smo verovatno ne organizovani i under girovani :)

evo ako uspem da okacim sliku kako se brani grad od invazije miniona :)

screenshot003bq.jpg

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Nema, u Srbiju je stiglo svega 30 tak primeraka Diabla III Koleksn Edisina :)

To je planulo u preorderu. Blizzard je samo tih 30 komada poslao. Cuo sam se sa ex kolegom iz Games-a, a da li ce dobijati jos to se jos uvek ne zna.

Kupi obican neces nista propustiti :)

Link to comment
Share on other sites

Nema, u Srbiju je stiglo svega 30 tak primeraka Diabla III Koleksn Edisina :)

To je planulo u preorderu. Blizzard je samo tih 30 komada poslao. Cuo sam se sa ex kolegom iz Games-a, a da li ce dobijati jos to se jos uvek ne zna.

Kupi obican neces nista propustiti :)

Ma nije za mene, ja nema sanse da cekam neku kutiju a da ne igram igru :D

Zvao sam gigatron i kazu da treba da im dodje u toku sledece nedelje, sad neznam koliko je to sigurno ali u svakom slucaju hvala na odgovoru.

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...