Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Danas sam obisao sve prodavnice i nema nigde CE mega fail, a necu da kupujem normalnu i CE...

Kupio sam ja u Gigatronu u Uzun Mirkovoj 10, stiglo im juce tako da im je verovatno ostao jos neki :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Pravo da vam kazem igram sa monkom (14k dmg, 45k hp) i barb (66k hp, 5k dmg), ja igram wizarda (19k dmg, 26k hp) farmamo act 1 inferno lagano niko ne gine dok ne skupimo po milion golda min, i josh neki gear bolji ne idemo act2 jer mobovi udaraju 50k np :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao do pre dvadesetak minuta, prvo su mi se pojebali ačivmenti (svi setovani na nulu), ondak me izbacio.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebo ih mejntejnens servera nedeljom u 4 popodne. To se radi u 5-6 ujutru jbt.

Elem, na najtmeru 2. akt, nastakovao sam 10k helta sto je za 40. lvl odlicno i niko ne moze da me ubije samo mi je dmg malo manji pa borbe duze traju. Ali hvala bogu na archon skillu kod wizarda koji razbija u sampionski copor. I da, samo offensive!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Jebem ih u usta. Nego, bas me ne idu itemi majke mi. Sav sam raspao, imam neki tenki bild za monka pa poprilicno dobro prezivljavam sto je kul, al slabi itemi do jaja. Juce usao u neki random party. Bukvalno sam nekom dh prebudzao lika. Imao je na levelu 39 2.7k dmg i oko 8k hpa, meni sve ispadalo za demon huntera ja mu dao iako kontam da sam mogao preko 200k da uzmem za iteme. E da, vidim da nesto kao legendary retko ispadaju. Ja sam sad level 43 valjda, dobio sam 3 komada. Jedan crossbow, 1h za monka i belt.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su se mega sjebali sa igrom ili barem taj high-end gaming, cuo sam komentar nekog lead developer na vece lansiranja igre da niko nece uspeti da ubije diabla na infernu pre avgusta a method ga ubio 4 dana posle izlaska igre, nebuloze sa tim plavim itemima koji su bolji od legendary itema sto je lol, takodje im serveri stalno nesto laguju i auction house polovinu vremena ne radi, i sad naravno serveri ne rade jer su verovatno videli da su zajebali pa rade neki patch da isprave sva ta sranja, umesto lepo da su stavili prokleti single player da mogu da uzivam u igri ja sad pizdim...

Odoh da gledam Dr. House-a poz! :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Nisam ispratio priču, pišajte po meni, ali zašto se tripujete da će biti OMFG FULL SERVER HAPL PZPL I KENTZ PLYAE OMG. Ovo će raditi isto kao i SC2, znači biće Cloud-a za karaktere, ali će svako igrati igru na svom računaru, nema online hostovanja igre i slično, već samo autentikacija i čuvanje karaktera online. Ne sećam se da je za SC2 bio ikada ikakav queue. Stoga lagano momci, biće po rupa za svaki našiljen penis.

Neo, regulisi ovaj maintenance! :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...