Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

kad je pre kolega uspeo da isfarmuje toliko i kakvi su to itemi sa tolikim regenom? i pritom jos ima 52lvl karaktera...

ja jedva stizem ovog demona, 55lvl i to ga igram bukvalno cim nadjem slobodnog vremena, dok ne zaspim :))

Od srede u pola 2 ujutru 30 sati straight wiz, posle je socketovao helm sa square ruby koji mu daje bruka ekstra xp-a i prebacio wd-u kojeg je za nesto vise od 10 sati doterao do 52.. :)

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Kolko se ja patim sa barbarianom sada u hellu, znaci nema sanse puko sam sve pare na opravke pritom sam failovao sa upgradeom blaksmitha :S, moracu da farmujem nightmare i pocetak hella.

Inace i na bliz forumu vidim da masa whineuje za barba.

btw, ako ima neki barb koji lagano gazi kroz hell i inferno, neka kaze build i statove, thx ^_^

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Kolko se ja patim sa barbarianom sada u hellu, znaci nema sanse puko sam sve pare na opravke pritom sam failovao sa upgradeom blaksmitha :S, moracu da farmujem nightmare i pocetak hella.

Inace i na bliz forumu vidim da masa whineuje za barba.

btw, ako ima neki barb koji lagano gazi kroz hell i inferno, neka kaze build i statove, thx ^_^

Nema toga druže. Za barba se čeka neki unnerf, ovako kako stoji je prilično loš. Uglavnom se svaka funkcionišuća inferno strategija (za akt 1 doduše) bazira na cc, t.j. na ground stomp + leap (sa iron runom) uz veću ili manju količinu palamuđenja. Sa trenutnim nivoom geara možeš da budeš cc majmun i kajtbot ali nema tuče, a možeš i da srolaš faggot wizzija, kao npr. ja. Muka mi je od samog sebe i od života, mrzim da pravim altove da bih mogao da se igram pošteno.

Link to comment
Share on other sites

Da, tu zno ali istinito...dok neuzmes neki mastan gear...tipa 50khpa u dps gear nema da se guzis u tucu...Muka mi je sto sam potrosio vreme na lvl 60 da budem tank...alo trcim sa shieldom i udaram za 5k ko retos...

skilove probal leap, stomp, revenge, shout fury generator po izboru (ja uzmem cleave sa 80% snare da drugi mogu da biju) i onda mozes ili ww sa runspeedom da kupis heal i dodgujes lakse ili slam da ih pimpujes.

T_T

Link to comment
Share on other sites

Koje govno, a receno je da ce biti soloable igra.

Prvo sam mislio da sam totalni debil kada sam krenuo intenzivno da ginem, a DPS preko 230 ne mogu da nadjem, zato mi bow-ovi za DH-a ispadaju ko ludi, imam jedno 10 dobrih, od toga jedna buriza legendary, to sam podelio ortacima DH-ovima.

U sustini mi je gear totalno nebitan, ubijam sa stomp + revenge kombinacijom, sve mi se svodi na to da me usere da prokuje jebeni revenge, sve ostalo mi je nebitno, zbudzio sam armor i vitality zbog toga.

@Abohac:

Kada sam malo proucio celu pricu oko barba i hell/inferna isto sam pomislio, ali nema sanse da sada krecem za wizardom od 1 lvl, radje cu farmovati pocetak hella u nadi za nekim dropom ili tako nesto. Imam 40 in-game sati trenutno, pucacu u koleno ne bude li uskoro neki patch ili dobar drop :)

Link to comment
Share on other sites

Kolko se ja patim sa barbarianom sada u hellu, znaci nema sanse puko sam sve pare na opravke

3x gore je bilo u diablu 2 tako da l2p a sva deca koja ne znaju da kliknu i ljudi koji imaju zivot pa vajnuju da im je tesko i hoce nesto vise casual nek uplate svoj wow nalog ili ako ga nemaju nek kupe jedan na ruru za 10 evra

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

brate sarmo, ne kazem da treba da se olaksa igra vec treba da se retard wazardu oteza (a i dh). Pa ja ja krvartim tamo a ortak ko imbecil ima 30k dmga i 7k hpa ... upali armor udri life drain i polivaj... baci onu gubavu hidru i trci u krug ko domac jebeni...A o farmovanju zutog cesta sa mf i blinkom da nepricam...

T_T

Link to comment
Share on other sites

3x gore je bilo u diablu 2 tako da l2p a sva deca koja ne znaju da kliknu i ljudi koji imaju zivot pa vajnuju da im je tesko i hoce nesto vise casual nek uplate svoj wow nalog ili ako ga nemaju nek kupe jedan na ruru za 10 evra

Nadji meni tog prodavca sto prodaje za 10e, kupujem odmah

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...