Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Zoveš lepo Computerland i ćao zdravo, imaju sigurno još

Pa njih sam prve zvao (orange shop kod vuka) i kaze lik da nema i da ne ocekuje da ce biti...

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Sa leve strane ti stoji "Finished..bla bla" tako da smes da kliknes na cancel, ako nece da ti instalira, moras ili bilo kome ako ima problema sa updating client, mora da ukljuci servis u windowsu "secondary logon"

Erm, nije mi pisalo nista od toga... bukvalno sam 2 dana ostavio da mi stoji na tih jebenih "less than 2 minutes left" .. i na kraju sam izasao iz downloadera i pokrenuo instal... i odma error! Ne predje ni 0%

i nisam jedini koji ima taj problem koliko vidim po forumima, jbg =[

I reject your reality and substitute my own

Link to comment
Share on other sites

Daki? 200 evrića? :tf:

inače, i nije nešto CE, npr u odnosu na Warhammer Online. U igri dobiješ samo ili "samo" krila a-la tiriel. Od dodatak - diskove sa muzikom i "pozadinskim" radom, a što verovatno već ima da se dl-uje. Ostaju samo kutija (koja je odvratno bela), kao i onaj fleš+lobanja diabla (veličini oko 10 i kusur cm). Od onih ilustracija sam dosta više očekivao, misleći da će biti poput WHOa, ali slabo... makar četvrt strana su screenshotovi iz igre, animacije itd. Nisam zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam njih zvao ali nemaju...

Zna neko bilo koje drugo mesto gde bi mogao da se nadje CE?

Cuo sam se sa ljudim iz gigatrona, kazu da im stize do ponedeljka CE, rezervisao sam kod njih i treba da me zovu kad stigne :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Majku ti.

Lvl 52 monk. Hell Act 1, Cathedral lvl 2, prvi put sam iskoristio tempest rush, ne-mo-gu-ce je bilo ubiti 3 plava i zutog.

Samo sam protrcao do lvl 3-ja. Glavni questline bosovi su laganica, ali ovi random zuti ... nema teorije.

edit

razmishljam... uglavnom je zbog onih lasera, vatre itd. Mozda je vreme da se razmishlja oni nekim resistovima.. ili tripujem

Edited by v27
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...