Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vec sam poceo da se bagujem.. nesto mi krcne oko zgloba dok sam pomerao ruku i odmah mislim da se sve rasrafilo i ispomeralo na lose...

kole brate say it aint sooo (ozbiljan sam [:D])

valjda bi mi stavili gips i ne bi rekli da vezbam(lagano) ako mogu da sjebem nesto...

vidim ja paranoisacu se oko ovog sve do 6og kad budem isao da skidam konce

Link to comment
Share on other sites

palim na komu, sutra treba ici do faxa da se prijave ispiti, overi semestar, da krdo novaca...

usta ih bolela...

bolje da sam popio sve pare koje sam do sad dao za fax, bar bi imao cirozu jetre, ovako imam go kurac :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo jutro covece ... sve mislis pasce kisa svaki cas. Ali ja volim takva jutra, prosto ti daju dodatnu energiju :)

A moguce da tome pomaze i cinjenica da sam se naspavao dovoljno jer sam leg'o nesto oko ponoci, mozda i ranije :)

Link to comment
Share on other sites

stekni naviku da često pritiskaš ctrl+s.

iskovao sam sebi bakarne hlače, prodao trijes copper barova na aukciji, kad me oće - oće me hohoho [:D]

e da imam više vremena za dangubu, što bi bilo lepo.

Posto savet zlata vredi, nemoj ih prodavati ako bas ne moras da kupis HLEBA :) Trebace da bi si iskovao jace bakarne hlace i unapredio skillz :)

Zamisljam sve ljude koji prodaju na AH na vuduovom serveru kako dobijaju cirkularni mail : omg it is so expensive, do you know how much refreshing spring water or moist cornbread one can buy for that?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

to je njegov zli polubrat, data nikad ne bi rizikovao da osteti federalno vlasnistvo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

smorilo me levo koleno, posle duzih redovnih sportskih aktivnosti pocheli da se pojavljuju simptomi kao i pred operaciju meniskusa na desnoj :(

plus levi skochni zglob mi nenormalno pucketa prilikom svakog "jacheg" koraka, cini mi se iz dana u dan sve jace i jace ... sta cu ja raditi za 20 godina :(

ali tu je kruko da me nasmeje sa datom :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PWND! :)

Inace sada bio u banci da uplatim ispite i dok cekam red gledam okolo sta se desava. Dolazi sev poslovnice i jodnoj radnici daje kao izkopiraj mi ove papire i odlazi. Ona dolazi pred onaj multi funkcionalni uredjaj i prvo ga gleda jedno 5 min. Onda pazljivo otvara gornji poklopac i stavlja prvi papir, jos 5 min gleda u dogmice. Posle dubokog razmisljenja pritiska jedno... nista se ne desava... gleda ona tako jos 5 min pritiska drugo nista se ne desava... uzima papire i trazi od koleginice pomoc. Dodju njih dve ponovo ubace papir pritisnu neko dugme iiiiii opet nista. i tako su se njih 2 guzile oko tog fotokopiranja ravno 20 min onda sam zavrsio sve i otisao, one jos nisu iskopirale 2 strane :))) lol

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno kad u bankama rade svi osim BANKARA!!! Niko bre ne zna svoj posao...da ne pricam tako neke gluposti tipa kopiranje i ostalo....

@topic

Spava mi se, nema nesto preterano mnogo posla.....bio do aerodroma.....i opet bleja......zev....

Link to comment
Share on other sites

Danas dodjem u shkolu i chujem da nemam prva dva chasa zato shto je profesor otishao na turneju u Sloveniju sa svojim bendom [roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

PWND! :)

Inace sada bio u banci da uplatim ispite i dok cekam red gledam okolo sta se desava. Dolazi sev poslovnice i jodnoj radnici daje kao izkopiraj mi ove papire i odlazi. Ona dolazi pred onaj multi funkcionalni uredjaj i prvo ga gleda jedno 5 min. Onda pazljivo otvara gornji poklopac i stavlja prvi papir, jos 5 min gleda u dogmice. Posle dubokog razmisljenja pritiska jedno... nista se ne desava... gleda ona tako jos 5 min pritiska drugo nista se ne desava... uzima papire i trazi od koleginice pomoc. Dodju njih dve ponovo ubace papir pritisnu neko dugme iiiiii opet nista. i tako su se njih 2 guzile oko tog fotokopiranja ravno 20 min onda sam zavrsio sve i otisao, one jos nisu iskopirale 2 strane :))) lol

jesu barem bile dobre za gledanje?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...