Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio na faxu danas (ZAREZ samo za lazu :*) raspravljao se sa profesorom jedno 2 sata i ispusio na kraju (TACKA, opet samo za Lazu :* )

Hvala*. :*

*Mada, ti si u navedenim primerima samo imenovao navedene interpunkcijske znake, ali ih nisi upotrebio. [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi da ne "zaboraviš" pokoji odevni predmet kod nenada.

nisam nista zaboravio, ali smo zato isprobavali razne odevne predmete ... kao prave zene ... ou jea!

Gledam i ja sad ovaj mech miha i ortaci vs inter, zabavno je na trenutke zaista :))

Link to comment
Share on other sites

bravo kili nekrunisani kralju wowa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

danas me uhvatio oljusak na bajsu, vozio sa se prilicno dugo mokar, nadam se da necu najebati. slusam klaxonse koji zvuce isto kao killersi. koji gej benditji, a za brit pop su govorili da je pederast. satju zabodem jednu ljutu i na kuntalitja, bas sam se umorio, a nista nisam stigao da uradim posle posla...blah...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nemash u opshte taktiku bate, preuzmesh stan, dok ti se zivi tamo zivish kad budesh imao zelju da budesh shto dalje od matoraca, tj da chistish peresh kuvash peglash, priodaj stan i pali gde hocesh.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bio ceo dan na nogama, a slabo sam i spavao sinotj. nadam se da tju sada da nadoknadim, mada me ujutru cheka gym...

ali danas, posle one kishe, ljudi moji, koja scena je bila. words cant describe it. ali da pokusham :D

ulazim u svoju sobu, koja ima dvokrilnu terasu koja gleda pravo na dunav, to jest na onih 5 belih solitera iza pinokija, i soba mi je okupana u nekim zlatnim nijansama. ja kao wtf, nadrealno! prilazim vratima od terase i odjednom mi puca pogled na solitere obasjane zalazetjim, zlatnim suncem. i zlatna svetlost se odbija od sve te prozore i terase na soliterima (a pritom imam fantastichan pogled, nekako su poredjani soliteri kaskadno, jedan iza drugog). pritom sam ja na drugom spratu pa mi je terasa u ravni kroshnji drvetja na ulici, a sve te kroshnje su dobile novi volumen i dubinu zelene boje posle kishe. i sve to zajedno daje neki kontrast koji je priceless. josh kad na tu sliku dodate nebo, chisto nebo koje je bilo u svim nijansama tamno plave i sive, sa po kojim bljeshtetje belim oblachitjem, chisto da podseti da je to zapravo nebo. i na takvom nebu 2 duge. i kako vreme prolazi, sve postaje nekako kristalno jasno, valjda su ti kontrasti svetlosti i boja doveli dotle da se ivice medju objektima vide mnogo jasnije.

ma scena je bila uber pwn, ona koja se vidja jednom godishnje... zakukao sam shto nemam aparat da podelim to savrshenstvo sa manje sretjnima :/

Link to comment
Share on other sites

daj malo tog dopa ramize :)

bio sam sa drushtvom kod neke ribe na bleji, za koju se ispostavilo da mi je drugarica iz vrtica. bila je rofl lol situacija jer je nisam prepoznao vec sam rekao da mi je u toj zgradi stanovala ortakinja iz vrtica, te se ispostavilo da je to zapravo ona. bilo mi je malo glupo jer imena nisam mogao odmah da se setim, a ko i bi s'obzirom da je bila ruzhna ko pas te su sva deca od nje bezhala. a sada ne bih pobego od nje da me tera prangijom :) shto ti je priroda...

inache zabadam vec 4 dana za redom i spavam ili 4 ili 12 sati od chega ni sam ne znam shta mi manje prija, a na stranu to shto cu da dobijem cirozu jetre. danas blejim budan ceo dan kako bih se naveche negde oko 10 komirao i pokushao da povratim normalan ciklus spavanja.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

celo popodne me keva smarala zato sto necu da zivim u stanu pored nje i caleta i sa 30godina.... nisam lud, radije cu biti podstanar.

ako ti je za utehu, i moja ima slican trip. evo, ne mogu da je iselim vec mesec dana u prazan stan, za koji placa kiriju btw. na kraju cu ja da odem iz kuce.

navika/neki bolesno produzeni majcinski instinkt/strah od samoce, ne znam sta je u pitanju, samo znam da nisu normalne i da ih se treba otarasiti sto pre. tuzno ali istinito.

sinoc mi je bilo bas lepo, sad ne mogu na oci da gledam :) idem da skuvam drugu kafu, posla da se izgubim po pomorandze i shveps, i da gledam kako cu i ovaj dan da iskrivinarim. jedva cekam exit i letovanje, radim tek pola godine, a smorio sam se, nije ovo za mene.

inace, posto vezbam vec mesecima, a slabo ima vidiljivih rezultata (osim sto sam evidentno ojacao), poceo sam da zderem samo proteine i malo voca i povrca, pa cemo da vidimo kako ce to da ide :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...