Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigao kuci sad, stao u pekaru po vruc hleb, isprzio one Cordon Bleu shnicle u fritezi i prejeo se.

Stigao sam malo i Velikog Brata da pogledam i ostao sam zapanjen...

Pedja: U Engleskoj ima brdo onih kanadskih srebrnih veverica, bash ih svuda ima, nema uopshte braon veverica!

Aleksandar: Da, da, to su oni uvezli!

Pedja: ?!?!

Aleksandar: Pa da, veverice su uvezli da ubijaju shtetochine.

Pedja: Ali, te veverice su pobile sve one normalne braon veverice.

Aleksandar: Pa to ti je sve planirano, zato shto su braon veverice vece shtetochine, a srebrne manje...valjda.

OMG?

I u tom cugu je imao josh nekoliko odlichnih Aleksandar.

Link to comment
Share on other sites

jebeni srbi!

na sajtu www.toneri.co.yu za tonere koji meni trebaju pise da stampaju 10.000 stranica dok na oficijelnom lexmarkovom sajtu pise da stampaju 6.600 (kao i na svakom drugom sajtu).

srpska rabota jebote...

nisu srpska posla verovatno su u pitanju kompatibilni kertridzi (sa cipom koji podrzava vise kopija, i bolje napunjenom kasetom), a ne originali koje ionako pune do pola, a ni to ne stize da se potrosi zbog chipa [xx(]

idem na robiju, rsmo.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

вратио се са рафтинга Таром и Дрином.

јоооооој... која лепота, који доживљај. топла препорука свима. онда у повратку мало до Вишеграда па смо 'одали ћупријом, па у Мачкат на јањетину, па све по протоколу, препородио сам се. [:p]

сада седим на послу, слушам легендарни сет Мааса са Мејдеја цвајтаусентфиер. изгорео сам као рак па ме затеже све, али вредело је.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Stigao sam malo i Velikog Brata da pogledam i ostao sam zapanjen...

Ja sam uspeo malo da primetim da ti ljudi uopste ne spavaju? :) Oni mucenici pre vec posle 01-02h su na kuntu, a ovi, kad god se probudim nocu pa mi ili ostao upaljen tv ili ga ja kao ukljucim vidim da imaju neke dubokoumne rasprave u 03h, 04h, 05h ...

Lepo je vreme napolju, bila ona kao kisa neka jutros, ja rek'o bice bezveze ali je srecom popustila pa je sad super.

Link to comment
Share on other sites

@Ivan TM

Naravno da me ne mrzi.

Teza je veoma prosta. Dobru knjigu moze da napise samo dobar pisac. Najgora knjiga od dobrog pisca ne moze da bude mnogo losija od najbolje. Hocu da kazem da u umetnosti ne postoje pojmovi verovatnoce i statistike. Uzmimo na primer Tomasa Mana. Svaki pisac, kao i covekov zivot uostalom, ima uspon i pad. Odnosno, postoje knjige pre vrhunca, zatim vrhunac, a onda knjige posle. Tomas Man je dobio Nobelovu nagradu, pre svega, za "Bundenbrokove" jedne od njegovih prvih knjiga, koju je napisao kada je imao 25 godina! Jasno je da ovo nije njegovo najbolje delo. Njegovo najbolje delo, bicu toliko skroman da to kazem, je "Charobni breg", knjiga koju je napisao kada je imao skoro 50 godina. Jedna od poslednjih knjiga je "Doktor Faustus", koja je svakako vanserijska.

Ovaj primer je utoliko na mestu sto on prikazuje dobrog (mozda slaba rec) pisca koji je svakako imao losije i bolje knjige, ali nijedna knjiga nije bila losa niti slucajno dobra.

Dakle, postavka je: dobar pisac - dobra knjiga. Knjige ne postoje same za sebe. Dajte mi tu knjigu koja je dobra, a da je pisac los.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

bio do sudije za prekrsaje, izvukao da platim kaznu na 3 rate...

osim toga, apsolutno neobavezno sam budan od 8, sto mi nije nikako jasno o_O

sacu da djavolam, pa ko zna sta posle... verovatno isto to :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

°12:37:35° <@sodom> opusti se vidis da serem

°12:38:09° <@ch1zra> odo da jedem.

°12:38:25° <@SAT]AN-iz-Bataje> hmmmmmm

°12:38:34° <@SAT]AN-iz-Bataje> ch1zra da te neznam

°12:38:38° <@SAT]AN-iz-Bataje> pomislio bih svasta

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Ispratila dete za vikend, malo se smarala, onda navrnuo KOLEGA da "gledamo" formulu 1 i malo ubijali smor. Postadoh ekspert u tom sportu. Ako ovako nastavim ima da oformim zvanichnu ligu u ubistvima smora.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja da varam... Si ti lud prirodno ili uzimash chasove? :o)))

Ja samo mnogo volim formulu 1 :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ustao prekasno da odem na posrani faks a cak nisam morao ni na bulevar da se cimam vezbe mi ponedeljkom u napukloj zgradi na studentskom trgu, napravio picu, pojeo picu, odo nazad u krevet vruce mi je da bilo sta radim...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

^^mislish ono "ako koza laze, post ne laze" :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

-izvalio da je zhivot u potpunosti sranje...

-pazi ovako > >

_zavrsim fax, tj. diplomiram do 24 godine najranije eventualno 25 ako me sere kao do sada..

_moram radim 3-5 godina da bi dobio licencu, i to ako te usere da radis u nekoj dobroj firmi - super: ali kako stoje stvari = mora debelo te usere..

_i dobro dobio si licencu slobodan si covek, ali ipak ostajes u istom birou, radis popravke ograda i pikovanje fasada do neke 45 / 50 godine kad resis da se osamostalis...

_i super, svoj si car radis ono sto si oduvek zheleo > fakticki zivot je poceo..

_na svoj 65 rodjendan svatis da imas rak prostate i da si celaviji nego ikad, i jedina kinta koju imas u dzepu treba ti da kupis +2.50 dioptriju na Kalenic pijaci..

_dobro sta imas svoje unuke, decu zhenu i ostatak familije koji ionako ne volis...

_

_nakraju podvuces crtu i shvatis da ti samo ostaje zhaljenje sto nisi radio nesto drugo...

-zhivot ne mozhe da bude bolji..

-inace idem na fax imam neke vezhbe ^_^...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

-izvalio da je zhivot u potpunosti sranje...

-pazi ovako > >

_zavrsim fax, tj. diplomiram do 24 godine najranije eventualno 25 ako me sere kao do sada..

_moram radim 3-5 godina da bi dobio licencu, i to ako te usere da radis u nekoj dobroj firmi - super: ali kako stoje stvari = mora debelo te usere..

_i dobro dobio si licencu slobodan si covek, ali ipak ostajes u istom birou, radis popravke ograda i pikovanje fasada do neke 45 / 50 godine kad resis da se osamostalis...

_i super, svoj si car radis ono sto si oduvek zheleo > fakticki zivot je poceo..

_na svoj 65 rodjendan svatis da imas rak prostate i da si celaviji nego ikad, i jedina kinta koju imas u dzepu treba ti da kupis +2.50 dioptriju na Kalenic pijaci..

_dobro sta imas svoje unuke, decu zhenu i ostatak familije koji ionako ne volis...

_

_nakraju podvuces crtu i shvatis da ti samo ostaje zhaljenje sto nisi radio nesto drugo...

-zhivot ne mozhe da bude bolji..

-inace idem na fax imam neke vezhbe ^_^...

karaj nesto [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

-izvalio da je zhivot u potpunosti sranje...

-pazi ovako > >

_zavrsim fax, tj. diplomiram do 24 godine najranije eventualno 25 ako me sere kao do sada..

_moram radim 3-5 godina da bi dobio licencu, i to ako te usere da radis u nekoj dobroj firmi - super: ali kako stoje stvari = mora debelo te usere..

_i dobro dobio si licencu slobodan si covek, ali ipak ostajes u istom birou, radis popravke ograda i pikovanje fasada do neke 45 / 50 godine kad resis da se osamostalis...

_i super, svoj si car radis ono sto si oduvek zheleo > fakticki zivot je poceo..

_na svoj 65 rodjendan svatis da imas rak prostate i da si celaviji nego ikad, i jedina kinta koju imas u dzepu treba ti da kupis +2.50 dioptriju na Kalenic pijaci..

_dobro sta imas svoje unuke, decu zhenu i ostatak familije koji ionako ne volis...

_

_nakraju podvuces crtu i shvatis da ti samo ostaje zhaljenje sto nisi radio nesto drugo...

-zhivot ne mozhe da bude bolji..

-inace idem na fax imam neke vezhbe ^_^...

tru, tru

mada postoji par likova koji su se kod nas probili, poput Dejana Miljkovica i Jovana Mitrovica, ali to su tipovi koji su pet, sest godina studija proveli u debelim crevima svojih profesora, slihtajuci se do iznemoglosti i bez trunke casti, pa sada imaju neku partijsko-profesionalno liniju i dobijaju konkurse poput ovog. Arhitektura u srbiji je rodbinsko-kriminalni zanat, gde ako nemash vezu nisi niko i nista barem 20 godina.

Zato gledaj da zavrshish ili master ili postdiplomske u inostranstvu i radi sto vishe inostranih konkursa.

i ne mora 3-5. KOliko ja znam, licenca za odgovornog arhitektu se dobija posle 2 godine radnog staza

ontopik:

stigo neki mali honorar, pa se malo ponovio. Nista posebno. Uzeo sam neku knjigu o koktelima, pa se presabiram koji mi osnovni sastojci omogucavaju najveci broj razlicitih vrsta kokteta

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bio na basketu na Adi.

neki matorci me uveli u tim.

jebote kako neko moze da bude tako mator a tako da sere.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...