Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

E ramize, i ja sam kukao sto nemam digitalni aparat :)

Kruko, svaka cast na povecanju snage!

@topic : zavrsavam pisanje zalbe, da vidimo kolko cu odloziti presudu i da vidim oce li mi smanjiti kaznu od OMG 94000 dinara za platu uplacenu 3.2 2006 umesto 31.1.2006. Sjajna drzava.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakva je ovo MSNgrupnjak sa 20 usera ceo komp zabo kad sam stigo kuci i pogledao

Haha ... bilo je zanimljivo kad sam jutros ustao i kao da vidim sta ima, sta se skinulo sa neta, tralala, kad ono neki chat kao sa pejom ... rek'o, sta je bre sad ovo ... kad ono pogledam dugme za skrol, a ono maaaaloooo, ima da se skroluje do sutra. Naravno da nisam citao, ali sam snimio ;) nikad se ne zna sta lepo odatle moze da se izvuce.

bio sam sa drushtvom kod neke ribe na bleji, za koju se ispostavilo da mi je drugarica iz vrtica. bila je rofl lol situacija jer je nisam prepoznao vec sam rekao da mi je u toj zgradi stanovala ortakinja iz vrtica, te se ispostavilo da je to zapravo ona. bilo mi je malo glupo jer imena nisam mogao odmah da se setim, a ko i bi s'obzirom da je bila ruzhna ko pas te su sva deca od nje bezhala. a sada ne bih pobego od nje da me tera prangijom :) shto ti je priroda...

Sad kad malo bolje razmislim, mislim da se ne secam nikoga iz vrtica osim naravno onih ljudi koji su kasnije nastavili da idu u istu osnovnu skolu gde i ja, sto je bio dobar deo, ali svakako ne vecinski :) Ovih ostalih se uopste ne secam, morao bih da iskopam neku sliku, mada ne znam kako bi mi to tacno pomoglo ;)

jedva cekam exit i letovanje, radim tek pola godine, a smorio sam se, nije ovo za mene.

Odlican je ovaj Krule sa njegovom kuknjavom :)) Mozda ti je problem sto radis ono sto ne volis ... ? Kapiram da bi ti bilo lakse da odsedis tih osam sati da si zaposlen u ne znam, muzickoj produkciji...

Link to comment
Share on other sites

na to sam i mislio, ne volim svoj posao.

@ pertu

naravno da nece :/

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

na to sam i mislio, ne volim svoj posao.

@ pertu

naravno da nece :/

Ma znam, al ce opet da bunari bar 6 meseci kroz birokratiju, a posle cu da pisem novi zahtev...mislim palticu naravno, al ah avaj tih 1200 eura sam mogao iskoristiti da uzmem 120 novcanica od 10 eura i da se posipam njima i valjam i smrcem brasno kroz njih i vicem giv it to mi bejbi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ili 240 od po 5 pa da legnes i napunis kadu u stilu american beauty. i zaradis dve kozne i jednu polnu bolest, jer su te novcanice prosle kroz sise kurve u striptiz baru, strokavu ruku masnog dilera deviza sa tjoska, kelnerski novcanik, a mozda cak i necije dupe :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mnogo lep dan napolju, stisno sam zube i odigrao par basketa uprkos uzhasnom bolu prouzrokovanim zhuljem na domalom prstu. sad da odmorim malo pa idem da obigram grad u potrazi za patikama, papuchama, shorcem za kupanje i cvikama.

Link to comment
Share on other sites

Sad se vratio sa voznje i spremio sebi doruchak ... posle pada pwn po adi pa opet ispustanje kojekakvih zavijanja iz mozga zahvaljujuci "malchice" preobimnim knjigama...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

dosadno vam je i nemate pametnija posla?

zdravi ste, a zhelite da se podsetite ukusa onih odvratnih sirupa iz detinjstva?

schweppes ima reshenje za vas: red bitter orange! garantovano odvratnije od agesivnih rastvora za ispiranje usta!

gospode kako ja zazhalim svaki put kad probam nesto novo iz shvepsove palete...

stoka bezobrazna imaju onaj clear lemonade i ovo crveno bljutavo djubre, ali ginger ale da uvoze za ovo trzhishte netje...smradovi

on a side note, sem lepih prizora mlade zdrave zhenskadije u gradu, danas je nebo iznad beograda upadljivo lepo, do te mere da mi je zhao sto nemam foto aparat da odem na "obronke bezhanijske kose" ;o) i shkljocam malo u oblake...zaista predivno

Link to comment
Share on other sites

i meni je crveni shveps tuzan, dok su mi ona dva "stara" skroz dobra.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate od crvenog schweppesa sigurno, natrpan je vestachkim zasladjivachima tek toliko da deluje laksativno (ne zme da se popije 4l dnevno) ali ne dovoljno da blokira gorchinu...tj nije ukus losh koliko bi bio bolji aka isti ko fanta =o) da nema tog gorkog momenta vec da je skroz sladak

ako ocu bash gorko pitju bitter lemon, ako ocu blago gorko pitju tonik, al ovo...ovo je bukvalno razredjeni rastvor za ispiranje usta...zlo & naopako...

Link to comment
Share on other sites

najeo se kao vepar [:D]

sacu da razvucem kaficu jedno sat, sat i po, pa lagano da se spremam na trening...

btw, imamo mnogo dobrih mama tamo, sto je lepo kad vidis dobru mladu mamu da dolazi do sale, a sto je skenj kad je vidis kako odlazi sa klincem od 9 godina...

lajf iz pejn :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...