Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ti pricam, Krule......jeben je ovo zivot.....

A i Igor je u pravu za ove mrsomude.....samo se setkaju u odelima, voze fensi kola, shilje karu po bastama kafica i kao OMG zavrsavaju velike poslove.....jad, beda i tuga....

bas sam se smorio.....izgleda da nema nista od letovanja.....osim ako Kori i ja ne odradimo neku menjacnicu......

Link to comment
Share on other sites

pridruzicu vam se, nadjite neku pa idemo u akciju za vikend.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

trazim ponude za letovanje na netu skupo sve do jaja

a koji je taj rang skupog o kojem govorimo? Posto imas i ono za 100 evra aranzmane i te sheme? Ako je i to skupo, ok, razumeme, ali me samo zanima.

ne znam cemu 16 godina skolovanja, mogao sam odmah posle srednje da se zaposlim.

Studirao si 16 godina? :)

Citam neke ISO standarde i procedure, mnogo zabavno stivo ... Pa sad gledam sta cu i kako cu dalje. Samo da to odradim pa ce biti ok :)

I razmisljam dal' ce stvarno da bude kisha u nedelju :)

Link to comment
Share on other sites

trazim ponude za letovanje na netu skupo sve do jaja. nestalo mi chaja od jasmina, upravo pijem poslednju sholju, smor.

Ako ti treba kesa prospekata sa sajma turizma mogu da ti dobavim, ima skroz ok ponuda, veliki broj ponuda ni nema na sajtovima agencija.Ima skroz ok stvari tipa turska za 170e sa prevozom 10 dana.Bugarske malo, Turske malo, Grcke najvise.

Link to comment
Share on other sites

@ letovanje : grcka je definitivno poskupela. A kontam da ste i vas 2 vec stigli u godine kad vam kamp-gitara-pivo-trava letovanje izaziva zmarce od jeze :)

Ja dobio ajko dobru ponudu za CG (prcanj) i zamalo da razmislim, no na vreme sam se osvestio :)

Uglavnom smestaj u grcoj je poskupeo skoro 50 posto, a svi povoljniji aranzmani su odavno rasprodati. ostali su apartmani za 20 e/osoba/dan sto je malo mnogo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom smestaj u grcoj je poskupeo skoro 50 posto, a svi povoljniji aranzmani su odavno rasprodati. ostali su apartmani za 20 e/osoba/dan sto je malo mnogo

Grcka je iovako bila skupa, ne znam 'de su nasli jos da poskupljuju :) Doduse, keva sad ponovo ide pocetkom juna na more (ona to tradicionalno) i nije se nesto zalila da je skuplje nego pre. Jesu pocetkom juna apartmani ono 30 evra za 10 dana, ali bi mi rekla da su sad 45 ili 50 :) A i vise je dosadila ta Grcka, kad nase agencije nude ukupno 5 lokacija za odlazak. Nemam ja sad zelju da idem na neka eskluzivna ostrva, dovoljno je da bude jadno kao i nesto drugo sto sada nude, samo da je novo i neistrazheno ;)

Link to comment
Share on other sites

Zato sam ja jos pre 2 meseca rezervisao apratman u Hanijotiju i to nije bila prva varijanta koju sam hteo vec sam morao da pronadjem alternativu, a pricamo o terminu kraj avgusta.

'des uz'o u "haniotama" ? Preko koje agencije?

Link to comment
Share on other sites

'des uz'o u "haniotama" ? Preko koje agencije?

ortakinja mi drzi neku agenciju pa sam preko nje, a smesten sam u vilu Hermes. Prijatelji mi se vratili prosle nedelje odande i kazu da je Perkofori daleko bolji. Meni je nebitno samo da iscilujem 10 dana sto dalje od Vrsca :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi Shoosh Hermes sabija :))))

Hanoti ti je chisto da izblejis negde , imas neke kafice , tursko grcke krpice i to je uglavnom to xD

Ontopic upravo dao pogani ispit koji sam vukao pola godine...

Sad malo qnt pa na PS2 sesiju a kasnije ADA POWA!!!!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, Grchka je vec proshle godine bila prilichno skupa. Mi smo nashli, posle tipa 15ak dana trazenja jer je sve bilo popunjeno, vilu u Olympic Beach-u za 14e/dan po osobi. I josh smo bili srecni...

Ja ove godine planiram da oprobam bugarsko more ili ovaj Ios ako bude drushtva za to. Jeste ochaj more u Bugarskoj, ali svi ljudi koji su bili tamo kazu da je mnogo dobro shto se tiche svega ostalog.

In the other news, kuca mi se raspada, sinoc je bila zurka, moram sad sve da sredim u roku od 3 sata, pa da pogledam bar pola sata engleski za kolokvijum, pa kolokvijum u 5 i dok se vratim, moji ce vec biti kod kuce mislim.

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi Shoosh Hermes sabija :))))

Hanoti ti je chisto da izblejis negde , imas neke kafice , tursko grcke krpice i to je uglavnom to xD

Bio si tamo? ne rise, da neki info video sam samo 2 slicice :)

Kazu da je restoran Kasandra pun pogodak

fml

Link to comment
Share on other sites

ortakinja mi drzi neku agenciju pa sam preko nje, a smesten sam u vilu Hermes. Prijatelji mi se vratili prosle nedelje odande i kazu da je Perkofori daleko bolji. Meni je nebitno samo da iscilujem 10 dana sto dalje od Vrsca :)

Ja mogu samo da te posavetujem da ides od one centralne plazhe na desno jer je obala i samo more znatno bolje, na levo su neke ogromne stenchuge i uopste nije prijatno za plivanje. Btw, Grci su standardno cigani, pa se na svim plazama placaju lezaljke i to, a ako hoces bez lezaljke ostavljeno je jedno 2 kvadratna metra da se tu zabodes sa peskirom. A tamo gde se ne placaju lezaljke su ukljucene u pitje, a pitje ono 3-4 evra. Inace je Hanioti ok, a kad sam ja bio prica je bila da je tu najbolji provod uvece i da svi tu dolaze da se provedu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...