Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znaci mech je bio ludilo. Prvi set ok, smejao sam se sa nenadom oko ovog selektora dejvis kup reprezentacije sto velica svaki noletov potez i tome sto ova dvojica igraju ko zene, ali vec drugi set nije bio za smeh, bas sam se zabrinuo. Treci je doveo stvari na svoje mesto i drago mi je sto su se ocigledno obojica super zabavljala posle na dodeli pehara i to.

Cestitke noletu, samo napred! Ne znam koliko osvaja ovim poena, ali ne bi trebalo da su mu oni na cetvrtom i trecem mestu toliko daleko.

Link to comment
Share on other sites

Znaci mech je bio ludilo. Prvi set ok, smejao sam se sa nenadom oko ovog selektora dejvis kup reprezentacije sto velica svaki noletov potez i tome sto ova dvojica igraju ko zene, ali vec drugi set nije bio za smeh, bas sam se zabrinuo. Treci je doveo stvari na svoje mesto i drago mi je sto su se ocigledno obojica super zabavljala posle na dodeli pehara i to.

Znaci, brate...

ja sam pratio sve meceve turnira u Estorilu i taj covek definitivno nije zdrav. Te Srdjan Djokovic je car, te Nole je veliki Srbin, te Nole sve drzi pod kontrolom, te Nole je za dve klase iznad svog protivnika... ali ono na kraju finalnog meca kad je Novak bacio majicu u publiku i kad je ovaj mamlaz rekao "nadam se da nece baciti i shortz, cisto da se publika ne bi uplasila!" ?!

znaci zomg!!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ali ono na kraju finalnog meca kad je Novak bacio majicu u publiku i kad je ovaj mamlaz rekao "nadam se da nece baciti i shortz, cisto da se publika ne bi uplasila!" ?!

haha, to nisam cuo, ali mi je odlicno bilo ono kad nije pojurio skracenu na pocetku drugog seta i ovaj kao "sigurno ima svoje razloge" :) Ali ok, eto vidite, ipak je ucinio prenos zanimljivim :)

Link to comment
Share on other sites

Ma budaletina, kapiram da bi sisao patku Djoletu da mu ovaj da... djoleta...

U svakom slucaju, on se nije raspadao u drugom setu nego je igrao totalno nesportski i to me je iznerviralo. Ali ne mogu da zamerim coveku jer cilj ne bira sredstvo. Sa druge strane nisam znao da je maleni Djokica tako pametan decko, sto je uvek veliki plus kod mene.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ne pise se o sadasjnem ATP Mastersu koji je u toku u Rimu...

Elem, Nadal gazi sve pred sobom (73. pobeda za redom na sljaci), Djokovic sad krece protiv Bagdatisa (ako pobedi valjda ide na Nadala) i iznenadjenja:

- Filipo Volari (53. na atp list) koji je prebio Federera ko svinju, 6:2 i 6:4

- Juan Ignacio Chela (23. na atp list) sabio Rodika 6:0 i 6:4

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

gg za Anu i Jelenu, iako su prošle dalje tako što su im protivnice predale meč :) Plus su mečevi prekidani zbog kiše.

gg i za Noleta, dopada mi se što je uspeo da se povrati u onom drugom setu, mislim da će sutra biti jaaako dobar meč, voleo bih da stignem kući da ga odgledam pre RHH-a i to.

Link to comment
Share on other sites

i ja isto mislim, iako mrzim shpanskog pajsera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gg za Anu i Jelenu, iako su prošle dalje tako što su im protivnice predale meč :

ani je valjda ta predala mech posle 6:1 5:0 kada je krenuo pljusak, tako da to nije imalo nikakve veze sa povredom.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

za nadala je bitnije chime se radi nego koliko radi, pogotovo sto kad bi stvarno, chak sa medeicinskom podrshkom) trenirao toliko sati na dan za mesec dana bi imao toliko ostecenih mishica, teitiva i hrskavica da bi mogao u banju na godinu dana =o)

Link to comment
Share on other sites

Pa sad da li je moguce ili ne je pod sumnjom, ali svakako ne moze se tako dugo. Nadal je jos uvek veoma mlad, tako da verovatno moze da izdrzi, bar jos neko vreme. Sa druge strane nije tih 8-10 sati neprekidnog trcanja, postoje razni treninzi. A da se ne drogira nedozvoljenim sredstvima je dokazano prosle godine kada su ga 17 ili 19 puta testirali. Nemojmo nikad potcenjivati talenat i genetiku.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

za nekoga ko <censored> <censored> sve vreme o marketingu i trzhistu i what not mnogo lepo glumish vevericu sa tim stavom "ma on he chist testirali su ga ....blablabla"

ako bilo ko od slavnih tenisera u bilo kom trenutku ispadne pozitivna na bilo sta profit cele industrije toliko pada da je to smeshno...mislish da je federer cist? mislish da bi tenis bio gledan da nema takvih rivaliteta kao sto je izmedju njega i nadala? i najbolje mislish da se ljudi na chelu tolike industrije rade stvarima koje se lako otkrivaju? brate pa svi vrhunski profi sportisti se rade svezhe otkriventim stvarima...pa kad to "procuri" u shiru javnost i vishe psortista pochne da rradi to nesto ovi se preshaltaju na nesto novo a stare stvari dodju na ban listu....

Link to comment
Share on other sites

citiracu samog sebe iako to nije lepo:

... ne drogira nedozvoljenim sredstvima...

Sto je naravno uskladu sa onim sto si ti rekao, medjutim to nije bila poenta moje price. Svi se drogiraju i to se dobro zna, ali ne utice na svakog droga jednako i zbog toga je na kraju isto drogirali se ne drogirali se, jedina razlika je u dinamici sporta.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ova neka Vakulenko ladno dobila Morezmo :) Ne znam, iako uvek kazhem da je Morezmo skroz nestabilna, uvek se iznenadim kad tako izgubi :) Dobila Ana prvi set, ali u drugom gubi 3:0 i to je bas bezveze.

A ovaj Volandri ima mech loptu protiv Berdycha.

A Nole kazhu pocinje u 17h.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...