Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Ne bih da bude da ne pratimo Anu Ivanovic, jer je pratimo :)

Kuznjetsova je dobila prvi set sa 3/6, drugi set je dobila ana 6/4 a treci je sada izjednacen, i posle dva brejka iznosi 2/2.

edit: Ah, tu je i draganche, uvuche se ;) Trenutno 4/3 za anu, servira Kuznjecova.

edit: Uf majko mila, kakav sjajan poen za brejk loptu. Steta sto je sledeci "oterala" u aut :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Uzela je Ana brejk, bravo Ana!

I sad samo da odradi gem kao i prethodna dva kada je dobila bez izgubljenog poena i mi cemo svi biti srecni :)

edit: Kakav cudan ovaj poen za 15:30, ubedjen sam da je ono prvo bio aut.

Trenutno 30:40 Kuznjetsova.

Zanimljivo da je uspela da napravi SEDMU duplu gresku, majko mila. Ako ovako udje u tajbreak mozhe da se pakuje kuci odma'.

Nadam se da ce nekako uspeti da brejkuje i uzme i ovaj gem i pobedi.

Ipak 5:5 :((

Plasim se da ce sad da izgubi ... Mada obe su dovoljno nestabilne da mozda uspe Ana i da se izvuce.

Posle nekoliko fantasticnih poteza u ovom poslednjem gemu pred tie break, ipak ulazimo u isti i plasim se da ovde ana nece dobro proci sa ovim slabijim servisom :( Videcemo, 1:1 je trenutno.

Ajd' dok sam tu, dobili Zimonjic i Santoro Brajana i Brajana u dublu 6/4 6/7 i 10/7 na kraju.

I TO JE TO! ANA JE POBEDILA U BERLINU.

6/4 u TIE BREAKU

GG ANA

Link to comment
Share on other sites

wheee super bio ovaj mech

ana igra taj nestabilan ofanzivni tenis, mnogo greshi ali ima i mnogo winera...'interesantno' za gledanje ;o)

i opet je na mech loptu izasla fino 2x na jak forhend...josh par pobeda ovakvih pa ce i pshihichki da krene da se sredjuje....ono kad je prvi put na 5:3 servirala za mech tako se slomila od frke da ce da uzme turnir neverovatno =o)

gg ana, you go girl! ;o))

Link to comment
Share on other sites

jao imaenjache nemoj da ti ekserom izgrebem one diskove pa kako te nervira lichno majketi?... =o)

meni zhenski tenis chesto zna da bude interesantniji od mushkog jer em sto se lakshe prati em sto su manje strvine (sem morezmo) em sto su hormonaly driven pa se nikad stvarno ne zna =o))

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za Anu [:p]

Sto se tice Djokovica...postavljen je za 4. nosioca u Hamburgu (Rodik je otkazao ucesce), sto mu daje veoma dobre sanse za ulazak u polufinale. Prema ocekivanjima u 3. kolu bi trebao da igra sa Mihailom Ju

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

jao imaenjache nemoj da ti ekserom izgrebem one diskove pa kako te nervira lichno majketi?... =o)

meni zhenski tenis chesto zna da bude interesantniji od mushkog jer em sto se lakshe prati em sto su manje strvine (sem morezmo) em sto su hormonaly driven pa se nikad stvarno ne zna =o))

htedoh reci, mene lichno nervira ona :D a zenski tenis je dosadan, jebeni slow motion :-)

Link to comment
Share on other sites

ni ja nikad nisam voleo nesto zenski tenis,nekako je jednolican bez puno iznenadjenja...doduse u poslednje vreme se malo promenilo a plus imamo nase takmicarke koje su odlicno plasirane,pa kao ajde :) ali to je vise sa navijacke strane.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

djokovic pobedio nieminena i danas u chetvrtfinalu igra sa mojom oko 15h.... ako ga pobedi, ide na ferera/federera u polufinalu (koji igraju od 13h danas)...

jankovicka lako proshla drugi krug, i ide na dementjevu :)

Link to comment
Share on other sites

realno Federer se iznervirao,mislim da ce da jebeno pocisti sve na turniru :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde posto vidim da niko nije javio, slicnim rezultatom je pwnovana i Peti Shnider, koja je igrala jako loshe, toliko, da nije osvojila gem na svoj servis. Ume ona fino da igra, i radi one drop shotove majko mila kao u virtua tenisu ;)) ali joj to nije pomoglo.

Stoga, finale danas u 16h (ili mozda 17) Jelena Jankovic vs Kuznetsova, koja je bila bolja od Hantuchove u drugom polufinalu.

A finale za muskarce na jednom potpuno drugom turniru (pozdrav za Dragancheta ;)) je u 14h :)

Link to comment
Share on other sites

prenosi i "evropski" jurosport za sve kojima se nakon 20 min prenosa avalin komentator popne na glavu

btw, sportsko pitanje: jel vama kul kad konetator sedi u studiju i samo gleda isti snimak koji gledate i vi? ono znam da se nashi ne kupaju u keshu ali brate oseti se kad je komentator na terenu i ima vishe podataka od gledaoca...

Link to comment
Share on other sites

nashi komentatori su zlo u bilo kom sportu :) ja vecinu vremena uopste nemam nerava da ih slusham ;) btw. kad smo vec skrenuli na tu temu, komentator koji je prenosio jucherashnje finale FA cupa izmedju chelzija i manchestera je odlichan... odavno nisam tako uzhivao u utakmici (jer mi je komentator nije kvario)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...