Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

grumble!

izgubila 2. set 6:3, a bila je na loptu od 4:4 pre nego sto je sve otislo u 3...

ana igra agresivno mnogo, mnogo winera, ali i mnogo unforced erora...ako ne krene da pogadja bolje tj manje da greshi pati ce je svojom defanzivom pobediti...+ sto pati izgleda da se nie toliko umorila...2:1 za pati u trecem setu i pati servira...steta...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ana igra agresivno mnogo, mnogo winera, ali i mnogo unforced erora...ako ne krene da pogadja bolje tj manje da greshi pati ce je svojom defanzivom pobediti...+ sto pati izgleda da se nie toliko umorila...2:1 za pati u trecem setu i pati servira...steta...

Ja iskreno to volim kod ane. Kad raspamprchi onu lopticu forhendom to ne moz' niko ziv da stigne. A i nije cudno, ima je ;) Sad je 2:2 i ne mogu da verujem kako nije iskoristila 40:15 da uzme gem, sad je 40:40 ... ustvari eto, sad je odradila as pa ima prednost.

A nadal se definitivno drogira ;) Voleo bih da gledam ovaj mech uzivo, deluje dobro.

Link to comment
Share on other sites

kad prebacim sa nadal/djoka na ana/snider pa to ej kao da si preshao iz nekog real time u matrix sve nekako usporeno:)

bravo ana, sad josh samo jelena da razori onog groba:)

btw. uveo nam pttkds sport klub, kontam da nam sledeceg meseca povecavaju pretplatu za 100 kinti:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Nole je igrao odlicno...ali sta mu to vredi kad Nadal sve vraca [:(!]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro procitao info na netu, mech je prekinut zbog nedostatka svetla, sto ce reci valjda, pao je mrak (mada opet ne znam kakve to veze ima, valjda nemci imaju da plate kakvo osvetljenje ;))

Sutra je nastavak mecha u 10h, mislim da je u 11 po nasem vremenu, mada moguce da sam se i prevario, a nakon tog meca odma igraju Ana i ona jedna ukrajinka sto joj ne znam ime.

Sto se noleta tice, ono je bilo stravicno sta je sve nadal vracao, tako da stvarno nisam ni ocekivao nista vise :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu prosto da verujem kako neko mozhe da izgubi posle 0:4 ... to bas nekako mrzim. Ja gotivim Zstin i volim kad ona igra (i majko moja kakav bekhend ima) ali posle 0:4 izgubiti je bas sramotno. OK, jeste ovu Zstin malo ukenjalo par puta, posebno pred kraj, ali opet.

Sad igra Ana, nije ova Vakulenko za dzabe stigla do ovde, ume i pametno da odigra a i da zavali loptu. Samo da se Ana ne usisavi kao sto to ume.

edit: A evo usisavila se, napravila je dve duple greske za redom :)

Link to comment
Share on other sites

Heh, eto ti ga sad ... Ana Ivanovic je prosla dalje jer je Julija Vakulenko predala mech ... Mis'im, jeste malo trulo, ali opet, gledamo Anu sutra u finalu protiv Zstin.

Mis'im da ce je Zstin pwnovati, ali ko bi ga znao. Ne deluje mi Ana kao materijal za Zstin, Jelena sa druge strane mislim da je znatno bolja za nju, ali sta sad.

edit: Ah ja sam se malo ubrzao, Zstin jos igra protiv Kuznetsove. Postoji mogucnost da Kuznetsova prodje dalje jer Zstin mora da igra danas dva mecha, tada Ana mozda ima malo vise sans,e no, videcemo vec.

Link to comment
Share on other sites

komentar sa b92 oko Aninog plasmana u finale Berlina

Bravoooo srpsko naJSladje čedo!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...