Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeste sigurni u to ?:D nekako mi je glupo napisu nagrada 2 miliona dolara :D bez pdv-a :D to zvuci previse srpski :D

kad smo kod toga :D da li se onda nba igracima odbija porez :D od one plate ?:D ili je to neto ?:D nekako mi je glupo da se plata izrazava bruto :D koja je poenta ?:D ona plate u srbiji i nisu toliko katastrofalne :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran, sve je bilo u domenu nagadjanja

ali

svoj deo nagadjanja sam bazirao na podatku da kad brad pitt potpishe da dobija 20 milki za film, on bash on dobije od svega toga netto 4 milke...bog blagoslovio reklame u japanu tho ;o))

Link to comment
Share on other sites

da je on profesionalni sportista

i da je dobio .5 mil zelembaca za to

nije key biscane neko dejvis kup takmichenje ili olimpijada ili ne znam kad i gde josh igraju teniseri samo za slavu i chas' i zemlju, ne, oni igraju ljudi za kesh...ono ok je da ga slavimo i gotivimo, ali njegova nacionalna pripadnost kad igra turnire za kesh je totalno abitna stvar...ko da ameri prave imba 'docheke' tajgeru vudsu kad odere xyz turira za redom i uzme 10miliona =o)

pa ako nije bitno, da li bi isto tako za njega navijao da je promenio drzavljanstvo? realno, iako smo imali par jako dobrih igracha, nikad nismo bili elita u tenisu, a ovaj dechko je postigao ono shto niko nije do sada (iz srbije), a igrao je pod SRB skracenicom :) mene to chini ponosnim iskreno :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da to za NBA nije tačno, bar po nekim intervjuima kada su se ovi sa minimalcem žalili na kintu jer im na porez ode mnogo. To je svojevremeno bio glavni razlog što Naumovski (ako ga se neko seća) nije igrao u NBA.

edit. Pod ovim podrazumevam da su svi zvanični podaci izraženi bruto.

Edited by Tauruss
Link to comment
Share on other sites

Prilicno sam siguran da porez na ovaj dobitak placa samo Americi a neznam koliko procenata...Shto se tiche Monte Karla i Srbije, tamo moze da placa samo obican porez, nekretnine etc...bilo bi skroz glupavo da mu neko u Evropi oporezuje kesh koji je zaradio u Americi.

Link to comment
Share on other sites

800 mil ?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja naravno nisam gledao, jel negde bio prenos? Uleteo sam u redakciju i setio sam se meca i kao na livescore i ono 3/6 6/3 i 6/6 i onda sam cekao refresh za refreshom par minuta i vrlo brzo je napisao 6/7 za J.Jankovic i ja sam onda bio srecan ;)

Ako je neko prenosio, sigurno ce biti i repriza, samo ne znam 'di :)

edit: Sad vfideh da je bilo na eurosportu. Sutra je finale u 17h, tako da i to treba gledati svakako :)

Link to comment
Share on other sites

U'vati se u kolo sa nenadom pa igrajte ;)

Ja se slazhem sa njim po pitanju mnogo toga zbog cega on ne voli zenski tenis, ali meni to nekako ok, sta vise, nekada ume da bude i jako zabavan. Sve u svemu, finale u 17, pa se spremite :)

Link to comment
Share on other sites

agree, Jeleni znam burazera i znam kakva je pajserka, dok je ova druga ljankase [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...