Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

peder nalozheni? i don't get ya.... bio je retard u doba proshlog french opena... vajda ga je smirio i sad je pravi sportista.. pazi na svoje ponashanje, komentare i deluje kao odrastao chovek... ja sam skroz zadovoljan njegovim nastupima :) sredio je servis, sada je mnogo jachi, mnogo cheshce kombinuje spinove, slajseve i direktne servise, popravio je volej od kad radi sa vudvordom... uglavnom, ili on ili njegov cale je povukao prave poteze u pravo vreme :)
jbga,stekao sam takav utisak dok sam ga slushao...

gl nole!

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

kako si stekao takav utisak majke ti? i koji intervju je u pitanju?

ja ga pratim vec vise od dve godine, toliko normalan i pristojan srpski sportista nije se pojavio jos od save milosevica, da ne pricam sto ima potencijal da postane novi federer

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

kako si stekao takav utisak majke ti? i koji intervju je u pitanju?

ja ga pratim vec vise od dve godine, toliko normalan i pristojan srpski sportista nije se pojavio jos od save milosevica, da ne pricam sto ima potencijal da postane novi federer

Budi realan.

a) Lupetao je posle mecha sa nadalom na rolan garosu.

b) 5-6 mecheva je vezao bio, i svaki put je trazio lekarsku pomoc u odsudnom trenutku.

al' to ne znachi da je lik nije napredovao u svakom smislu jako puno :) zato ga i gledam sada, kad je bio seljak - nisam ga pratio :)

elem... odrao je marija... 6:1, 6:0, endi je katastrofa igrao... finale u nedelju u 18h protiv ljubichica/canesa..

mech ljubichic - canes, vecheras u 1 ujutru :)

Link to comment
Share on other sites

Canas tata,sad ce i Ljubicica da prebije,vec mu uzeo prvi set...Sejnte ja bih se zabrinuo da imam bolju procenu od tebe i u tenisu ;))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

poshto svi greshite...on je canAs...i poshto saint greshi, canas ce da dobije ljubichica :)

hehe, navikao sam da ga zovem kanjes [:D]

Canas tata,sad ce i Ljubicica da prebije,vec mu uzeo prvi set...Sejnte ja bih se zabrinuo da imam bolju procenu od tebe i u tenisu ;))))

brate, pa ja da pogadjam 100%, igrao bih kladionicu :))) deshava se i najboljima ;)

Link to comment
Share on other sites

kako si stekao takav utisak majke ti? i koji intervju je u pitanju?

ja ga pratim vec vise od dve godine, toliko normalan i pristojan srpski sportista nije se pojavio jos od save milosevica, da ne pricam sto ima potencijal da postane novi federer

savo milosevic ?:D ma on je politicar :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

1) novak djokovic

najpristojniji, najobrazovaniji i najnormalniji srpski sportista (nakon save milosevica [:)] ). argument kako se ranije vadio na povrede, zvao medikal tajm aut svake dve sekunde ne stoji iz dva razloga - prvo, bio je klinac (i sada je, ali vrlo brzo sazreva), i drugo ne vidim igraca osim federera koji ne radi isto, nadal se posle poraza od novaka zalio na probleme sa nogom, marej kuka non stop, cak i ljubicic (po mom misljenju extra igrac i extra covek) trazi pomoc u sred meca kad vidi da mu ne ide po planu.

argument 'antipatican mi je' je misljenje, kao i dupe svako ga ima ali to ne menja cinjenicu da je lik kulturan i normalan.

2) savo milosevic

iako navijam za zvezdu, savo je za mene legenda. jeste se izglupirao sa navijacima ville, ali taj minus je minoran u poredjenju sa onim sto on predstavlja - fudbalera koji ume da sklopi smislenu recenicu, stavise da razgovara bez postapalica 'mislim, ovaj, onaj, aaa, lopta je okrugla a fudbal se igra 90 minuta etc', coveka koji je odradio ogroman broj humanitarnih akcija, placao karte i prevoz navijacima repke iz rs, cimao se kao lud na svim zapadnim medijima tokom bombardovanja...

to sto je politicki aktivan je za mene samo plus, jer time pokazuje da ima stav i da ume da misli svojom glavom, da ima hrabrosti da se zameri kako vladajucoj politici (on se javno druzio sa djindjicem jos '99 godine) tako i masi mediokriteta koji su u fazonu 'politika je prljava, ja posto se njom ne bavim sam fin i posten a ovi ostali su lopovi i kriminalci', a sto u sustini znaci 'nemam muda da preuzmem odgovornost za bilo sta'

ontopic: veceras djokovic ima najtezi mec, morace da primeni taktiku slicnu onoj protiv nadala jer kanjes igra u tom 'vracam sve' fazonu, ali ako zadrzi nivo igre iz protekla tri meca, i posebno ako bude dovoljno pribran u trenucima kad argentinac bude imao brejk lopte - uzima svoj prvi masters

btw. vec sad je 7. na svetu [:D]

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

Opusteno,ne zelim ordenje da ti oduzimam,samo podsecam posto ljudi pisu canes i dalje [;)] .Anyway,prebice ga Nole ako mu servis bude tako dobro radio kao do sada.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...