Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

svaka chast Jeleni

i vveliki hejt TV avali koji su od 3 am vrteli kajron "evo sacemo" a ono pocelo u 5 i 20...

Koliko ja znam, to zaista cesto ne zavisi od njih vec se cekaju zavrsetci drugih meceva itd itd, pa uvek ide kao "treci mec a pocetak svih je u 10h" pa ti racunaj kad je to. Mozda su ovi prognozirali da ce to biti u 3h pa se malo preforsirali ;)

Link to comment
Share on other sites

Da, ja sam video negde da je oko pola 6, i bash sam se zachudio kad si rekao da TV Avala prenosi u 3.

Ima frku ona sa tim ledjima konstantno, ne znam tachno shta je. Videcemo shta ce biti sa Klajstersovom, imam neki trip u glavi da nju i Enan niko ne moze da dobije (jer nekako uvek kad pogledam njihove mech one dobiju). Valjda ce JJ da mi dokaze suprotno.

Shto se tiche sistema takmichenja, nishta nije menjano ove godine (ali mozda nisam u pravu, ne uzimajte me za rech, ali 99% je tako). Jedino je uveden "challenge" sistem.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

predivan tenis za gledanje, mada nerviranje za navijache =o)

uglavnom super igra jelena, steta za onu prvu mech loptu, ali opet svaka chast na rezultatu!

edit

a da, sudjenje je bilo ro fl, i jednoj i drugoj su linijski sudije pravili smejurije, mada jelena je nasha pa se zhesti...svi bi mi isto tako da je malo vishe uncallled for zvati ju pogrdnim imenom zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

Nekako vise nemam problem sa tim sto se ona nervira dok igra i raspravlja sa sudijama. Pre mi je to smetalo, ali sam onda skapirao da je to prosto ona, i da ne mozes ti tu da ucis nekoga kako ce i sta ce ko vec ima 20 i kusur godina, pa sve vise zauzimam nenadovu stranu koja misli da je to pozitivno :)

Steta sto nije pobedila jer je vodila i sve, uvek me to najvise smori, ali ajde, mozda joj to bude motiv vise da bude dobra na AOu, kao da nije na fazon "ma osvojila sam dva turnira, bas me briga sada".

Link to comment
Share on other sites

SVAKA CAST LEPOTICE!!!!!!!!

tako je to, kad igras srcem, jedna propustena mec lopta te kosta turnira. ali ako...

odusevili su me momci i devojke, sabise pocetak sezone. lepo je sto ih imamo mnogo pa neko uvek osvetla obraz.

saljemo ekspediciju od 5-oro (7-oro mozda ako se prodju kvalifikacije) u Sidnej, nadam se da ce da operu!

SRECNO OD PONEDELJKA!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

devojka ima super telo (za razliku od nekih koje mozhemo videti na wta circuitu(npr kil klajsters je gradjena ko tenk/ONA germanska domacica =o))) i ima pravilne crte lica jedno sto nisu tipichne za nashe podneblje =o) ono, osecam da je azijatima prelepa =o)

Link to comment
Share on other sites

ali izgleda da Klajsters ima (mnogo) duzi fitilj

ima i mnogo duzhi stazh a i generalno mi izgleda kao da je "odgajana" na taj tenisko/belosportski nacin pa je kao kul. Meni je simbol za to Meri Pirs, nju kad gledam odmah se setim onih sto mehanickim pokretima jedu supu ;)

Sto se AO tice, nase nije bas nesto puno ukenjao zreb ove godine, pa cak i da prodju dalje u prvom ili drugom kolu vec od treceg su pravi izazovi, ali nadajmo se da ce sve odraditi kako treba :)

Link to comment
Share on other sites

^E da. Meri Pirs, zena bez emocija [:)]

Ana Ivanovic i Novak Djokovic imaju prilichno tezak zreb (Ana u eventualnoj osmini finala vs Marije Sharapove, a Djokovic vs Federera isto u osmini), a JJ ima skroz ok, po mom mishljenju, i gledajuci njenu formu (1. kolo Aleksandra Voznijak, 2. kolo Paskval ili Cink, 3. kolo Dusevina/Bartoli, osmina Nadja Petrova (muche je povrede neshto u poslednje vreme, nije na nivou), chetvrtfinale Kuznjecova verovatno, pa polufinale tek Morezmo/Sharapova...) S obzirom na to da je ovo Grand Slam, nije strashno.

Link to comment
Share on other sites

mislm tezak zreb, pa ako se hoce u prvih 10 ne moze da se igra do finala protiv tenisera koji su 100+ na lsiti.

btw. mnogi od tih famoznih tenisera/teniserki su propali, ostala su samo imena.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

dobro, dobro, skapirao sam, nije tezak zreb :>

Sve u svemu, RTS reche da pocinju prenose od danas, i to od 4 ili 5 ujutru i to Jelene Jankovic, ali je fazon u tome sto nisu rekli tacno kada, niti RTS sajt to navodi, a plus na Eurosport sajtu jos nema najave meceva niti order of play. Kapiram da jos nije objavljeno pa nam ostaje da se malo strpimo ;)

Link to comment
Share on other sites

na rtlu kazu da su bacali stolice i flase jedni na druge

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...