Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da, sad je 27, vratila se posle povrede valjda, ma razorice je jeca. kad se to igra?

Nadam se da hoce, nezgodne su te Vilijamsove, posebno kad su krenule u kam bek (satro). A ne znam stvarno kad se igra, video sam samo kvotu na nekom sajtu a i da budem iskren, ni ne interesuje me kad ne mogu da gledam osim ako nije posle 18h, a posto oni to stalno pomeraju i kasne, videcu da pratim ono polufinale i finale :)

Link to comment
Share on other sites

pa nije doshla na chetvrto/peto mesto zato shto je usralo. shto se noleta tiche ono kao, pa ne mozesh igrati dobro protiv nobova, ako pak s druge str mreze imash nekog prvoklasnog igracha, sve to izgleda mnogo lepshe.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

relano nema tu nubova,svaki igrac moze da iznenadi tako da ne mozemo da ocekujemo od djoleta da pawnuje sve sa 6:0.

a i federer gresi...

inace jeca prolazi venus opusteno,da je serena bilo bi malo zajebano,ali ovako bi trebalo po propisu da se zavrsi :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas gledao onog lika protiv Nadala, Tjipolu, i moram priznati da sam prijatno iznenadjen, odnosno da je momak imao nesrecu da tako lako naleti na Nadala. Nije neki igrac, najbolje se rangirao tipa oko 120. mesta u julu prosle godine, ali deluje da je bas u formi i izvlacio je neke fine poteze.

Samo mi nije jasno kako na TOLIKOM turniru, vec dve godine za redom, nasi igraci igraju jedni protiv drugih u singlu vec u prvom kolu, a bogami ove godine i u dublu (zenskom). To je neka zavera, zovite deija!

Link to comment
Share on other sites

Koji se moj ona Venus dere toliko? :) Što me to nervira kod nekih teniserki (tj. svih koje vrište nakon udarca)...

venus je mutava u poredjenju sa sharapovom, koju je ponekada muchno gledati ako nije "mute on"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...