Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Na rts-u uglavnom dobro prenose premijer ligu i sl,ne secam se da mi se desilo da sam se iznervirao...ali zato kad prebacim na avalu ili b92 zurka bude ;)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nashi komentatori su zlo u bilo kom sportu :) ja vecinu vremena uopste nemam nerava da ih slusham ;) btw. kad smo vec skrenuli na tu temu, komentator koji je prenosio jucherashnje finale FA cupa izmedju chelzija i manchestera je odlichan... odavno nisam tako uzhivao u utakmici (jer mi je komentator nije kvario)

sve je to ok, ako stavimo na stranu SVRSAVANJA na vidica... vrhunac je bio kada je poceo da ga pravda kako nije kriv za primljen gol, fazon, jedini put kada ga nije on cuvao primio je loptu i dao gol...

Link to comment
Share on other sites

hehe svaka chast.

Posle prvog seta, nadal je imao i brejk shansu u 2. setu koju nije iskoristio i od onda.. slabo.

Sve cestitke Federeru na pobedi, ali pobedio je zato sto Nadal nije igrao svoj najbolji tenis, te Nadal ostaje najbolji igrach na shljaci ikada... (sto i njegova serija od 81 pobede bez poraza za redom govori)... Bice interesantan rolan garos sad.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Kao sto svi znamo to oko Rozhea i Nadala, cisto da prokomentarishemo da je u isto vreme odigran i mech izmedju Tipsarevica i Silve na Zagreb Openu kojeg je uzeo Tipsarevic (jer mu nisu legle pare koje su hrvati platili da izgubi, pozdrav za drustvo iz sobe ;)) i to 3/6, 6/3, 6/3 (ili 6/4 ovaj poslednji). Samim tim ce Janko dobiti pokoji lepi poen na listi a i pokoji dinar. Igrao je (koliko sam mogao da gledam jer sam gledao rozhea i nadala) onako agresivno i to, mozhe on da prodje ok na Rolandu © ako se ne sjebe psihicki sto ume.

Inace, u ovim trenucima Jelena je upravo dobila Kuznetsovu u finalu Rima sa 7/5 6/1 u finalu i zvanicno ce od ponedeljka biti cetvrta teniserka sveta. Sad jos samo da joj Zstin ne bude u delu zreba za turnir u Francuskoj, i bogami ce moci da stigne daleko :)

GG za nju, i za Tipsarevica i za Rozhea :))

Link to comment
Share on other sites

gg roger!

edit: Moram da iznesem i svoje misljenje o onom retardu Kuznjecovoj, koji je to mentol!

Sve joj smeta u igri, uvek pizdi, svadja se, prosli turnir se u finalu nije ni pozdravila sa Anom, a sada je jedva pruzila ruku Jeleni... strava.

A i izgleda... hmm, neopisivo. Ko bi rekao da ima 21. godinu?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

E, baš sam komentarisao sa ćaletom, izgleda mnogo starije. Da čovek ne poveruje da su ona i jelena isto godište.

Ja sam to bas rekao ovima sto su bili kod mene, kad su juche pikale hanuhova i kuznetsova pa je komentator rekao koliko imaju godista. Ova ima 21. a izgleda kao da je usla u 35. a hanuhova ima 23-4 a izgleda kao da ima 16 :))

Link to comment
Share on other sites

Kada Roge igra dobro, to nije taktika, to je Roge. A kada je Roge, onda ne postoji niko osim Rogea. Kada je Roge, onda gledamo cas tenisa. Kada je Roge, onda tenis postaje nesto chudesno. Kada je Roge, onda zenski tenis nema smisla gledati.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja sam hteo zaplakati od srece kad je Rafa danas puko

u stvari nije puko

bio je demoliran

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa kad je napaljeni klinac, ko onaj zalizani maneken iz manchestera [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...