Jump to content

Eurobasket 2007


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo mi je zao sto vise ne postoji neki konstantni igrac koji ume da igra dobro celu utakmicu,da prelomi,i da nastavi da igra...

gurovic baja da onu trojku,pa se posle indijanise,napravi faul,i cao.

Jaric pogodi trojku u produzetku,posle promasi 1 bacanje,i na kraju ne doda loptu...

Onaj Teodosic baja je stvarno smekercina,i valjda ce biti veliki igrac...

Jbg.

Jel imamo neke sanse da prodjemo?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo mi je zao sto vise ne postoji neki konstantni igrac koji ume da igra dobro celu utakmicu,da prelomi,i da nastavi da igra...

gurovic baja da onu trojku,pa se posle indijanise,napravi faul,i cao.

Jaric pogodi trojku u produzetku,posle promasi 1 bacanje,i na kraju ne doda loptu...

Onaj Teodosic baja je stvarno smekercina,i valjda ce biti veliki igrac...

Jbg.

Jel imamo neke sanse da prodjemo?

naravno treba da dobijemo izrael i prolazimo :D onda u drugoj grupi moramo da dobijemo hrvate i letonce da bi isli kao 4 ti iz grupe :D pa nema veze mozda je bio faul kad je gurke sutno trojku ?! :D

mozda jaric stvarno nije video radivojevica :D bili smo ok sta oni su kompletni mi igramo bez pola igraca...eto opet se vidi da smo kompletni sabili bi sve .... samo da izborimo tu vizu za olimpijadu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

da gurovic nije igrao, dobili bismo 20 razlike...bez obzira na tu trojku na kraju...a da jaric nije igrao, izgubili bismo 20 razlike, koliko god ga vi kritikujete...Chovek stisao muda, shutirao bacanja 7/8 u poslednjoj chetvrtini i u produzhetku...a ovi indijanci shto bacanja ne mogu da daju, ne treba kosharku da igraju uopshte...chinjenica je da mi nemamo nikog ko zna da igra kosharku :) 2 najbolja kosharkashka uma, imaju 20 i 22 godine, pa nije ni chudo shto su se malo usrali...da ne bude zabune,govorim o teodosicu i ercegu

Link to comment
Share on other sites

taj rad... kad je dzekson naterao o'nila da nauchi da puca te penale kao bek, shto bi to bio problem ovima koji nisu rodjeni u obliku planine :[

cekamo Bartuca da detektuje nba post i da odgovori u svom stilu.:)

dobra utakmica. od Gurovica ne moze mnogo da se ocekuje. ponavaljam - ovo nije klub, ovo je reprezentacija, mozes ti da dajes 25 poena u Evroligi u proseku, shto je Vujanic i radio 2002, medjutim u reprezentaciji si samo podrska igrac koji daje po 10-15 poena po utakmici kad mu je bash bash dan

i kao shto jednom vec rekoh, Gurovic je u najboljim igrackim godinama bio samo zamena u reprezentaciji i prosecan igrac na reprezentativnom nivou. ko od njega ocekuje vise u poznim godinama dosta je preterao.

neka se bore... pa da vidimo da okupimo pravu reprezentaciju jednom (mislim na onu sa Pedjom) i da u stvari gledamo pravi basket.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...