Jump to content

Eurobasket 2007


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Labovic , Tepic ,Teodosic .... fina je to generacija

Samo mene brinu ovi 88' ... idem danas opet da ih gledam protiv Litvanaca valjda ... Da vidim sto su oni toliko bolji od mene [xD]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

josh da su imali himnu da nam puste, bilo bi sve kako treba :D

tako je generacija '87 zavrshila svoje ucheshce u mladjim kategorijama sa samo jednim porazom - ovogodishnjim od slovenije, iako su igrali bez aleksandrova ove i prethodne dve godine... lepo, ali opet ostaje pitanje koliko se igracha moze izvuci iz ove ekipe... moj odgovor bi bio - vrlo malo, recimo 3, 4 maksimalno. u svakom sluchaju, nadam se da cemo gledati teodosica i tepica u reprezentaciji narednih godina...

pa malo li je 3-4 :D ?nek nam svaka generacija da po 2 igraca i to bi bilo extra :D po meni tepic nije kalibar za nasu reprezentaciju....ne vidim mesto koga bi on mogao da upadne..tepic bi mogao da bude extra labovic moze da igra ali kao 4ka neka izmena ponekad pored milicica i krstica nema mesta za ostale...dragovic mi se cini da je bas bas dobar ali mi krivo sto je otisao u mrtvu ameriku :D

@

u19

ova generacija nam je ocajna..u odnosu na 87 i to za klasu su gori bas su jalovi...

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

evo upravo se vratih sa mecha U19 ....igrali sa Brazilom (ne sa Litvanijom ) . Danas su se malo bolje pokazali. Ali opet nije to to. A Tepic bio na tribinama sa nekim cavama i shiri se i svi ga gledaju i shapucu "vidi eno ga Tepic" lol. Ko da su videli boga

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ha ha kazu na rts-u da tripko nece moci da igra za srbiju jer mora da pauzira jos 3 nedelje zbog povrede :D mislim da je to laz :D al ajde :D kao 27 juna su obavili analize i tek sada su saznali da ne moze :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahah,sad sam tek video ovu sliku...majstori :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

shurimo.... dobili Australiju opet.

pa dobro - barem je interesantno citati izjave trenera i kapitena u novinama

.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da nas Hrvati razbishe...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

O ovoj situaciji(povrede, otkazi...) ok su mi svi sem Radivojevica.

haha koji si tipichni grobar, a vashe vedete i zvezde u vidu Tepica i Velickovica ne pominjes

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au, a Cibona je toliko jak tim pa nije ni igrala u top16, strashna ekipa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hajli, mislim da je dechko u pravu :) ne znam shto se kvaliteta igracha tiche, al shto se odigranih velikih,jakih tekmi tiche...tepic i novica su,iako su mladji, iskusniji od radivojevica...a pri tom shta ce nam 4(5?) plejmejkera u ekipi, i samo 1 centar :|

nisam zadovoljan spiskom :(

Link to comment
Share on other sites

reche josh jedan grobar [:D]

ne kazem ja da radivojevic nije pajser, jeste i to ogroman, al definitivno nije usamljen u ovom timu, jer su tepic i velickovic u najmanju ruku pajseri ko i on

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au, a Cibona je toliko jak tim pa nije ni igrala u top16, strashna ekipa

Zvezda u istoriji nije nikoga pobedila u Euroligi, strashna ekipa. Inache, Zvezda je samo jednom igrala Euroligu 1998/99, bila poslednja i izgubila mesto Yugoslaviji...Sreca, pa je Partizan iste sezone povratio to isto mesto kroz tadasnji Kup Kupova. Tako da je glupo da kazesh da je Cibona jadna, samo da bi omalovazio uspeh Tepica i Velickovica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...