Jump to content

Eurobasket 2007


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, zamenicemo selektora koji ima barem neko trenersko iskustvo, sa jednim koji ima josh manje.

moka se uopshte ne moze nazvati trenerom.

mada, ima ono sjajno iskustvo na klupi unicaje, drzi rekord za broj uzastopnih poraza u shpanskoj ligi...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Meni je Obradovic uvek bio legenda...

njega treba vratiti,i dati mu odresene ruke...

neki ljudi ovde ne mogu da prestanu da me zasmejavaju na dnevnoj bazi.

Obradovic je 2005te bio bukvalno proteran kao zadnja vestica iz kosarkasi vec bolesne Srbije.

ponavljam ljudi - nema tog trenera koji moze da nadoknadi za 2-3 meseca ono shto se u klubu radi godinama.

trener samo treba da dodje i da svoje zamisli sprovede u delo sa vec dovrsenim igracima. nama trenutno u reprezentaciji igraju polu-igrachi samo zbog rada u klubu.

mozemo da dovedemo Ivanovica na trenersko mesto, on ce igracima pokazati SAVRSENU strategiju odbrane kakvu je TAU igrao. ali dzaba kad ti igraci em nemaju fizicke spreme em kosarkaske inteligencije da to i sprovedu na parketu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ponavljam ljudi - nema tog trenera koji moze da nadoknadi za 2-3 meseca ono shto se u klubu radi godinama.

trener samo treba da dodje i da svoje zamisli sprovede u delo sa vec dovrsenim igracima. nama trenutno u reprezentaciji igraju polu-igrachi samo zbog rada u klubu.

kod nas je bitno ko je trener, ochigledno je da se igrachi kluba u kome se neshto radi nece naigrati kod zokana ili (ne dao bog) josh nekog pulena zeravice...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

@ Myst ... pre nego komentarishesh neshto o Nenadu Krsticu, informishi se malo. Dechko je doziveo teshku povredu u proshloj sezoni i josh uvek se oporavlja. Nashao si koga cesh da prozivash.

Bolje malo pažljivije pročitaj šta sam napisao pa onda seri. Govorio sam o situaciji u zadnjih nekoliko godina, a ne samo o ovom prvenstvu. Krstića sam stavio na prvo mesto zato što je prvo obećao da će igrati, pa je otkazao pred početak priprema za Japan, tako da smo ostali sa samo jednim centrom. Mislim da je Šokota pozvao nekog iz Partizana umesto njega, ne sećam se. Nisam siguran ali čisto sumnjam da na Krstića više i računaju za reprezentaciju.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

kod nas je bitno ko je trener, ochigledno je da se igrachi kluba u kome se neshto radi nece naigrati kod zokana ili (ne dao bog) josh nekog pulena zeravice...

reci konkretno imena i na koga mislis. ovakve polu-izjave su potpuno banalne

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Bolje malo pažljivije pročitaj šta sam napisao pa onda seri. Govorio sam o situaciji u zadnjih nekoliko godina, a ne samo o ovom prvenstvu. Krstića sam stavio na prvo mesto zato što je prvo obećao da će igrati, pa je otkazao pred početak priprema za Japan, tako da smo ostali sa samo jednim centrom. Mislim da je Šokota pozvao nekog iz Partizana umesto njega, ne sećam se. Nisam siguran ali čisto sumnjam da na Krstića više i računaju za reprezentaciju.

Koji 'Oni'?

Krle je proshle godine odbio, zato shto je pre toga, 7 godina uzastopno igrao za razne selekcije. Igrao bi sigurno ove godine da se nije povredio....ti mi delujesh kao klasichan izdanak srpskog mentaliteta. Moze chovek da uradi za reprezentaciju jako puno, (primer Stojakovic MVP) ali svejedno, za kratko vreme ce postati majmun(kod tebe i tebi slichnih) ako iz bilo kog razloga odbije poziv u reprezentaciju(chak i zbog povrede)...dovoljno je shto si rekao da je Milicic patriota, pa da mi bude jasno.

Link to comment
Share on other sites

samo mi jos treba enormna kolicina bartucove ironije

da ne pricamo o mom kilometarskom postu posle kog ide komentar na gramatiku........ ma daaaj

i ne samo to, ne volim ga zato shto je moderator a ja nisam.

;)

on topic

litvanci silovito protiv slovenaca

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

E majke mi, ne volim ih jako, tako su mi antipaticni....

samo ne kapiram zashto, imaju vrh igrache, plus imaju i timski duh, ne znam zasto ih ljudi ne gotive

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

samo ne kapiram zashto, imaju vrh igrache, plus imaju i timski duh, ne znam zasto ih ljudi ne gotive

zato sto su antipaticni po izgledu :D a ako si gledao utakmicu protiv grcke cim je bio egal poceli su da se bacaju po podu mislim garbahosu gurnuo grk on odleteo kao da ga je tenk udario :D

nije sporan njihov kvalitet :D igraju lepu kosarku :D ali me jednostavno nerviraju :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

a grci su do jaja? Kako su dobili nas, pa slovence, da ne govorim da i dalje 90% nashih ljudi ih spominju kao neku bracu, a njih zabole kurac

Spanci igraju najbolji basket u evropi, imaju odlican tim, plus timski duh koji mnogi nemaju, i zato cu da navijam za njih danas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moram priznati da je za mene mrznja shpanije i shpanskih reprezentacija u svim sportovima medju fanovima sporta kod nas jedan fenomen :D

elem, ja navijam danas za rusiju samo jer sam uglavnom protiv domacina takmichenja :) bio sam za shpaniju u odbojkashkom finalu :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

a grci su do jaja? Kako su dobili nas, pa slovence, da ne govorim da i dalje 90% nashih ljudi ih spominju kao neku bracu, a njih zabole kurac

Spanci igraju najbolji basket u evropi, imaju odlican tim, plus timski duh koji mnogi nemaju, i zato cu da navijam za njih danas

pa nisam reko da nemaju pojma sa basketom :D igraju stvarno super :D evo prcaju ruse :D

litvanija mi je extra igrala dok se sarunas nije povredio :D

mislim kao sto vecina odavde mrzi italiju u fudbalu :D tako i ovo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

au, ja gotivim extra i italijane u fudbalu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kraljevska tekma, do jaja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...