Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ono - momentalno je 3 IT admina a u planu pise da se sve pozicije ukidaju, i prelazi na outsourcing ... mada, tek u februaru 2007 ce biti final plan, za sada je sve to samo predlog :)

Ko zna, moze svasta da se izdesava, mada misli da bi bilo pametno da vec sad krenem u neki search :)

U najgoroj varijanti imam godinu i po dana da nadjem novi posao, sto je ok vreme za to...

poshalji aplikaciju u Sun, simpa plata i dobra odskochna daska ;)

Link to comment
Share on other sites

U radnji sam, od 3. Uchio sam do pre 10 minuta. Nema nade vishe. Znam jedno 80%, ovaj ostatak cu da nauchim sutra. Niko mi nije rekao da ima ovoliko da se uchi na faxu. [:(] Shto je najcrnje, kolokvijum iz osnova ekonomije je vec u utorak sledeci, a to je teshko do jaja (za mene, koji ekonomiju do sada nije video ni na slici). I posle toga, one tamo nedelje, osnovi prava. Vrh. Ma, nema veze, da smo zivi i zdravi. Shta bude bice. In the other news, dogovaram se za skijanje sa drushtvom. Period koji je trenutno u opticaju je 13-23 februar. Ja cu da se potrudim da odem josh jednom sa nekim drugim. Idem kuci sada polako...

[edit]A da, labrador retriver ftw![/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...