Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam zamislio oko ciganina koji se zove Svemir (neka doolio-va priča) i pao dole.

elem, naručio sam picu sa punjenom korom ali to kurcu ne valja jer nema šanse da stine dovoljno topla da bi ta mocarela u kori imala smisla.

Link to comment
Share on other sites

samo za laga..

da bi on izashao napolje..

eo napushtam 4um..

jesi li sada zadovoljan?!

nolajfer..

hahaha...

lazhe..

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

toliko od mene za ovih..

mesec i vishe..

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

samo za laga..

da bi on izashao napolje..

eo napushtam 4um..

jesi li sada zadovoljan?!

nolajfer..

hahaha...

lazhe..

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

toliko od mene za ovih..

mesec i vishe..

pozdr.

ima boga

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

samo za laga..

da bi on izashao napolje..

eo napushtam 4um..

jesi li sada zadovoljan?!

nolajfer..

hahaha...

lazhe..

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

toliko od mene za ovih..

mesec i vishe..

pozdr.

PICE ZA CELU KRCHMU

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e ako se ovo ostvari ja mogu da se spalim.

znachi nightmare visions.

krecemo na neke turnire po USA za vreme Raspusta za Dan Zahvalnosti, valjda 21og. vracamo se najverovtnije 26tog. shto dalje implicira da cu pravo iz aviona na kviz iz soca i ispit iz matisa.

vec zamisljam sebe kako sedim u hotelskoj sobi i ucim matis i soc.

a ako se desi, ja ovo samo hipoteticki, ako se desi da se jos nekom digne pa da ispit u ponedeljak posle Thanksgiving brake za $100 ovde cu da navatam jedan kombi i crnca da se surdukne u East River zajedno za profesorom kojem padne na pamet da mi zabiberi chorbu ispitom 27og Novembra.

edit:

upravo me je drug ovde "utesio".

pre nedelju dana su imali takmicenje u programiranju i on je bancio celu noc sa deckom iz njegovog tima i dosli pijani na takmicenje, i dok su svi citali knjige ova dvojica se zagrlila i pevala.

nisam smeo ni da ga pitam shta je uradio na tom takmicenju, ali trudicu se da ja ne dodjem u tom stanju na moje testove.

jbt.... dodjes na ispit pijan sa ortakom i pocnete zagrljeni da pevusite pred test. eeeeeeeeej.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

A sad malo slenga.

Zabodi je na bugaji, a kad krene chuprijana da se hapsite samo cire: "Dilivio".

Zabodi je na gajbi, a ako krene prica (dodje murija) da se hapsite samo reci :"olividi"????

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...