Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

A za 10-15 godina .... "BOLETOVA SARENICA"

ne ne ne, nista ne znas....nije BOLETOVA SARENICA nego NENAD,WEB i VI [:D][:D][:D]

@topic

Evo me na poslu, odgledao ove nase mucenice u Japanu, sad tu nesto raduckam neku dokumentaciju za kredite i tako.......cekam 15h pa da idem kuci da spremam.....matorci se vracaju sutra iz Francuske.....ah kako je mesec dana brzo proslo....ali ne ocajavam! Uskoro se selim u svoj staaaan!!!!!!!!!!!! [:D][;)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hoho za mesec dana punoletstvo g_G

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Sredio kompove u redakciji. Mislio sam da jedan komp mogu da stavim da bude umesto sadasnjeg servera ali mi to nije poslo od ruke, no nema ni veze. Ostavio sam stari komp kao serverski, novi namontirao (hvala nidzi sto je sredio novi komp i jos jednom vanji za sredjen net), povezao stampac i tako to, pa cu uskoro da idem dalje do grada.

Link to comment
Share on other sites

zaspo u 6 (nesto crtao),digao se u 11, za dorucak mi keva napravila picu, u 1 bio kod Fontane - deda castio pilecim batacima,u 14h stize mi poruka od Velikog Vodje, u 16h bio sa jednom devojkom u La revolucionu, u 9 dosao kuci, gajba prazna - matorci zapalili u selo,...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

opet sam bila na svadbi

ova je za razliku od prethodne bila totalno u selo fazonu

slusam neke pesme o zemunu , malo sam se rastuzila zbog jedne pesme o devojci koja se zbog nesrecne ljubavi udavila u Dunavu...

:(

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da se naviknem na ovu tupavu vremensku razliku, konstantno spavam po danu a celu noc vilenim...

Pa barem ima Simpsonovi i South Park ceo vikend \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je neko od rhhovaca sinoc primetio da se u obliznjem kaficu na meniju nashla MANGUPSKA PLJESKAVICA sa citiram "mnogo ljutih dzidza-bidza unutra"

:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...