Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ceo dan na faksu. Nisam znao da je projektovanje kafana toliko komplikovano. Dobar, dan, da li imate nesto sa standardima za dimenzionisanje i raspodelu u kafanama i kaficima - bibliotekarkama mi uvalila knjigu od 323 strane...i to ajde da su slike kao u vecini arhitektonskih knjiga, koje su samo glorifikovane slikovnice, nego ne. On the bright side - dobio sam do sada najveci posao za olimpijski savez.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

7:15 a nema lakija omg? ;)

moram da ucim umetnost mesopotamije, a to moram da nadjem iz neke jbne enciklopedije. smor. zato bar danas imam 5 casova - jupii

odo ja ipak da spavam

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Pa normalno da me nema, gledam odbojku, sta ti mislis?! ;>

eNivejZ, izgubile nashe, vishe o svemu naravno tamo u sportskom forumu na pripadajucem topicu ... Sad doruckujem, pa lagano da uronim u neke mailove. Onda isto tako da vidim i sta imam od poslovnih obaveza danas, a lagano se skida i heroes, pa cu mozda i to pogledati.

Link to comment
Share on other sites

nov komp mi je prebuchan, moram da ga vratim. ima da cekam sad jos nedelju dana da promene napajanje. probudili su me jer se deru sa kraja na kraj stana, k'o da su na selu, nisam se naspavao, a danas idem na peak flow kontrolu, naduvacu kurac.

uzasan pocetak jos uzasnijeg dana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

30/30 kolokvijum! O da! Sabio sam znanje. Bukvalno da sam birao pitanje to bih izabrao. Josh me pita profesor shta si izvukao kad je video da sam se nasmejao, ja: "Razvojni put turizma [:)]", on: "He, eto vidis [:D]". Sad pauza do petka, pa se bacam na osnove ekonomije. Fax je teska rabota [:(]

Link to comment
Share on other sites

чекај само док га завршиш, онда ти ЖИВОТ постаје тешко работање.

[:D]

zavisi kako ga shvatish - ako zhivish samo od danas do sutra, bez nekog cilja ili ideala onda da, zhivot je tesko sranje koje sa godinama postaje sve tezhe dok ne umresh. Ali ako znash zasto se muchish, ako imash neki cilj, ma koliko daleko on bio, koji ti opravdava sve objektivne muke, onda zhivot nije tezak. Treba samo sesti i dobro razmisliti sta je to sto zaista zelish u zhivotu, a ne zhiveti ga po fazonu "mama-tata-faks-kravata"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

auuu...dan sa mnogo deshavanja

probudio se bash rano

gledao odbojku do 2:1

otishao do faxa...tamo nie bilo lepo

otishao do yubca i raskrstio sa njima

otishao do boleta na chaj, prichicu, heroes i uhapsio mu josh mnogo neke serije

otishao do SK malo gluvario sa ljudima, pokupio josh jedan disk...

posle malo banana fapea

doshao kutji

klopao

sad razmisljam sta da radim...

jedino sto nisam uradio danas je da odem do bratje telekomovaca i da im dadnem pisanu molbu za adsl...cim...

Link to comment
Share on other sites

kole koristi dialup, utata

no, gledano iz vedrije perspektive, sad će manje dolaziti na forum, pa ćemo ga se uželeti, pa ćemo mu donositi čokolade i sokove na rhh.

da, jako mi je dosadno danas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...