Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto mene niko ne zove na slavu ?

sigurno zato sto sam shiterka.... i ne volim nikoga ! :P

sestro slatka, na slavu se iz principa nikad ne zove i ne podseca da treba da se dodje

evo mene iz racunskog centra faksa, samo projektovanje i projektovanje....i skidanje zike u pozadini

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na koncertu Al DiMeole.

Bio sam pre desetak godina prvi put i nikako mi se nije svidelo. Mozda zato sto sam mnogo slusao trio Pako De Lusia, Al DiMeola i Dzon Meklaflin, pa sam mislio da ce biti slicno, ali nije, samo je drljao elektricnu gitaru. Razocarao sam se.

Otisao sam veceras iz samo jednog razloga, zvao me ortak, ima karte. Koncert je bio iz dva dela, izmedju je bila kratka pauza. Prvi deo, opet razocaranje, izdrkavanje na elektricnoj gitari. Malo se popravio pred kraj sa poluakusticnom, ali nije to to. Naravno ostao sam i za drugi deo, najavio je akusticnu gitaru, solo, duet, itd. Valjda ce biti bolje.

Drugi deo je bio bozanstven. Bravo! Bilo je tu svasta. Svi znamo kako covek svira, tu nema govora, ali zaista ono sta je pokazao sa vrhunskim bendom (klavijature, bubnjevi, udaraljke i bas) bilo je fenomenalno.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Lepo se naspavao, ustao jos oko sedam, sad gledam odbojku i odgovaram na mailove. Radujem se lepoj temperaturi od 20 stepeni, tako da cu danas sve peske da obidjem, da iskoristim jos ovo lepo vreme danas i sutra. Kazhu i da ce do srede biti kul, ali hladnije, pa ipak nije to to ;)

Link to comment
Share on other sites

jedna od lepih stvari kad keva nije tu je što mogu na miru da gledam serije na tv-u. nije da ne mogu i ovako, al je njoj dosadno pa dođe i sedi sa mnom, pa kuka što nema srpski titl, pa joj je glasno (jer nas mnogo više iritira buka nego zvuk, a jezik koji ne razumeš i ne trudiš se da ga razumeš je isti kurac)...

tako sam juče otišao da dam krv, pa u povratku uzeo kinesku klopu i gledao jericho zavaljen na kauču. život čine male stvari :)

Link to comment
Share on other sites

mrtva mi je cela ova nedelja. samo jos danas pa da se dokopam vikenda... onda jos par nedelja ovako pa na zasluzeni odmor. muka mi je od samog sebe.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ako nemash slavu, a ti ono zovi na palachinke. za to ce uvek biti interesanata.

ne znam da pravim palacinke ;) wellcome to the "razmazena devojcica" world ,dok u pozadini ide sharlo : "ona se budi" ;))

btw, zakljucila sam najzad kako cu da ucim,nesto se premisljam da li danas popodne da idem na fax na to jedno predavanja i da li da izadjem negde veceras... videcu :)

jel ima neko dobar predlog gde da izadjem sa drugaricom koja voli narodnjake ?

e da, drasko..sanjala sam te pre neko vece da si ucestvovao u onom kvizu "visoki napon" al nisi se nesto proslavio,pa sam ja pricala nekome u publici,ili tako nekako, "ma on je pametan..." :))))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko dobar predlog gde da izadjem sa drugaricom koja voli narodnjake ?

video sam bilbord za neki novi klub, deluje fensi a pevaju Ana Kokic i Blizanci, eto ti ideje ;) E al' sad ne znam kako se zove, al' verovatno neces promasiti, na bilbordu je upravo Ana Kokic sa disko kuglom :)

rolf @ san ;)

Nesto da calabrcnem, pa idem do grada!

Link to comment
Share on other sites

to je onaj teatro, ili kako vec, i to nije novo, samo je nov bilbord taj na slaviji :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Podaci na PM [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

videla sam bilbord..

kad se ide od mostarske petlje ka sajmu..

tezhak tresh!

Draga omladino, evo imamo dvije svirke na mjestima koje imaju dugu tradiciju njegovanja zivog zvuka. Route 66 u Novom Sadu , 22 novembra, srijeda, i 25 Novembra, Subota, na FLU, Akademija, u Beogradu.

Ko zeli da nam s pridruzi, morace da rezervise karte na vrijeme, jer prostori nisu megalomanski. Svi koje sam upoznao preko My spacea, a dolaze na koncert, imaju mogucnost sa mnom da procavrljaju poslije svirke. Sifra "Majspejs, havarija, Kundak, Kumanovo"

hahaha..

Link to comment
Share on other sites

e da, drasko..sanjala sam te pre neko vece da si ucestvovao u onom kvizu "visoki napon" al nisi se nesto proslavio,pa sam ja pricala nekome u publici,ili tako nekako, "ma on je pametan..." :))))

[roflmao]

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...