Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zavrsio one obaveze, sad sam u fazi tekstova, jos da napisem jedan od dva, i mogu da idem na kunt, zasluzhio sam ;) Nadam se samo da necu da se smrznem, posto jos nije pocelo grejanje :)

u banji pochelo :) pa vi kenjajte meni za moj kraj :)))

Link to comment
Share on other sites

počelo je danas u celom gradu, nije toplana baš bojlerčić pa da mogu tek tako da je pale i gase :)

prošla su dva obavezna dana smrzavanja, od danas opet u gaćama idem po kući, divota.

danas dva rođendana..

Link to comment
Share on other sites

jos sutra malo cimanja, i u sredu dobijam poslednju ocenu u index, a u kurac! :)

[jupi]'

'ајде па да се напијемо! [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

PS. Inače, ko je sinoć bio bilo gde osim na Blind Guardianu, mogu mu reći da se zajebo.

zajebo sam se :((

šalu na stranu, drago mi je da je bio kul koncert, znam koliko su se drugari metalci radovali :)

videh juče u gradu gomilu metal pilgrima, između ostalih i jasamnepismenog.. trebalo mi je par sekundi da izvalim da je to on :)

Link to comment
Share on other sites

konachno grejanje krenulo full on pa sam mogao da spavam sa otvorenim prozorom i da ustanem, a da ne oblachim trenerku. neshto sam danas mnogo bolje raspolozhen nego ovijeh dana, mozhda i uradim neshto.

jos sutra malo cimanja, i u sredu dobijam poslednju ocenu u index, a u kurac! :)

alal vera matori [jupi]

spremaj brke [:D]

nego.. polozhio vozhnju, idemo dalje!! ;)

hahaha

jel konachno i to palo [jupi] grtz

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...