Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta se desava sa forumom ?

postao je svestan. svaki put kad izbaci gresku - ubije jednog forumasa.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bombarder...ololololo

Jebem mu sve oni sad imaju po 60 godina??

Ah kad se setim tih poznih 80-ih (jebote tad sam i ja bio maaali) i Ludilo (tuzla) bombarder(sarajevo) i jos par bosanskih bendova na sarajevo metal festivalu...omfg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ubio sam se od spavanja...

i probudio u chetiri.

fazon zaspao si tacno pre dva dana i 5 sati. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

natmureno sam natmuren...

iz nekih famoznih razloga rur mi nije radio cele nedelje u intervalima, al me mrzelo da se cimam oko toga i provaljujem ili pitam shta je u pitanju...

blokirali mi icq na poslu pa sam neshto izmajmunisao da opet radi...

povredio sam par osoba do kojih mi je stalo govoretji im surovu istinu na direktan i ruzhan nachin i ne ponosim se time uopshte...

a opet se bojim da uopshte nisam nishta ni pametno ni efektivno rekao...

ovih dana se bash bash razbijam od crtanja i skoro su mi simultano gotova dva wallpa za ovo rurology contest shto me raduje bashh...

pada mi josh jedan format kompa,al je pozitivno shto sam dobio neku instancu win xpa koja je direktno iz majkrosofta i to sa servis pekom 2 i kao shljaka kako bi trebalo, weee...

i tako...

u kratkim crtama....

olo

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

moracu da shirim zenice sutra, da bi mogli da mi odrede dobru dioptriju za naochare, smorih se k'o pas... ova baba iz klinike mi reche da ce "blur" trajati do ponedeljka, a u nedelju moram da radim... totalno sam bez ideje kako cu :(((((

Link to comment
Share on other sites

to kao malo otoplilo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

moracu da shirim zenice sutra, da bi mogli da mi odrede dobru dioptriju za naochare, smorih se k'o pas... ova baba iz klinike mi reche da ce "blur" trajati do ponedeljka, a u nedelju moram da radim... totalno sam bez ideje kako cu :(((((

Neces nikako.

ja sam nakon sirenja zenica ismejao doktorovo upozorenje da ne idem na ulicu vec da odem kuci taxijem/sa nekim :)

Dobrih sat sam bazao po karaburmi ne videci bas mnogo :)

Mada je meni blur trajao par sati.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

moracu da shirim zenice sutra, da bi mogli da mi odrede dobru dioptriju za naochare, smorih se k'o pas... ova baba iz klinike mi reche da ce "blur" trajati do ponedeljka, a u nedelju moram da radim... totalno sam bez ideje kako cu :(((((

pa ili pod a da nadjes nekoga da ti asistira, ili pod b da aktiviras one opcije za slabovide windowsa (bez sale) pa putem "lupe", "zvucnih obavestenja" i ostalih stvari da probas da to "prevazidjes". A i mozda te prodje do nedelje.

Ugovaram zamenu svetala u bigzu, da mozhemo nocu i da izadjemo iz redakcije kada padne mrak ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...