Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neces nikako.

ja sam nakon sirenja zenica ismejao doktorovo upozorenje da ne idem na ulicu vec da odem kuci taxijem/sa nekim :)

Dobrih sat sam bazao po karaburmi ne videci bas mnogo :)

Mada je meni blur trajao par sati.

fuck! :(

ne daj se zlajo:)...btw, sejnte, nece ti to mnogo smetati...jebiga, kad se kod nas jos koriste zastareli lekovi za shirenje zenica...

moram da radim ;( valjda cu moci..

pa ili pod a da nadjes nekoga da ti asistira, ili pod b da aktiviras one opcije za slabovide windowsa (bez sale) pa putem "lupe", "zvucnih obavestenja" i ostalih stvari da probas da to "prevazidjes". A i mozda te prodje do nedelje.

daj bozhe da prodje, a sutra cu da proverim te opcije :(

Link to comment
Share on other sites

nemoj da te loze dragane, ako radis sirenje zenica uvece, do jutra ces vec najnormalnije videti. sirio sam sto puta, znam kako to ide.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dragane, brate pa te priche su kao da ce ti mazati ochi hidrogen peroksidom ili domestosom. Poslednji put kada sam ja sirio zenice, pre nekih pet ili sest godina, mozda mi je sat ili dva bio mutan vid.

elem jutros sam se prijatno iznenadio uljudnoscu i brzinom rada shalterushe u SUP u Zemunu. Produzio sam vozacku za pet minuta.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sirio sam sto puta, znam kako to ide.

Na koliko li se samo ovo nacina moze tumaciti? [:D]

Razvalio se od spavanja jutros, i generalno je nesto opusteniji dan nego inace, sto me solidno raduje. Sad kao radim nesto, ali je dobro sto je sve bez neke presije.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@vudu: ne seri da koristiš cd-ove, šta će ti to? :)

@saintove zenice: meni je to trajalo jedno popodne, ništa strašno, čak sam i komp mogao da koristim sa čestim prekidima. jedino nisam mogao da vozim.

povredio sam par osoba do kojih mi je stalo govoretji im surovu istinu na direktan i ruzhan nachin i ne ponosim se time uopshte...

trebalo bi da se ponosiš, osim ako:

a opet se bojim da uopshte nisam nishta ni pametno ni efektivno rekao...

:)

btw, pošto slutim o čemu pričaš, mogu ti reći samo sledeće: postoji veoma dobar razlog zašto su bivše ribe bivše :)

Link to comment
Share on other sites

Vudu, mislim da si otkrio globalnu zaveru. Pokusaj da reprodukujes proces, ukoliko ti uspe - dizemo ustanak!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...