Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

dobro jutro :)

evo vec sam se istusirao, za pocetak :))

kapiram tek u petak "zahladjenje" tako da mi nece biti jedini tus danas ...

sanjam bajk da sredim da ne moram busom ...

vec znam zavrsetak radnog dana - stojim i curi sa mene ...

o tempora o mores!

radujem se na pomisao da ce sisici da sevaju danas gde dog se okrenem .)

dok traje leto obecao sam sebi da ribe vise ne gledam u oci ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bogami, dan je krenuo u petoj brzini. Prvo sam ustao u pola osam, onda me neko zvao u osam sa nekog cudnog broja ali nije bilo nikakvog odgovora, pa su me onda saleteli na msnu (pa i ja malo druge kad su vec rano ustali ;)) Onda mi je zvonio telefon, pa sam pricao i telefonom u pola devet, sad ocekujem onu pomenutu robu da stigne, u medjuvremenu sam napisao i neke mailove ... sve to od zore rane. Ok bi bilo ovako ceo dan, al' moram napolje, ima opet da se skuvam x puta.

Link to comment
Share on other sites

crkla sam... bila neshto do poreskog i jedva dishem... strashno mi smetaju ove velike vrucine i jedva chekam vikend da zapalim kod keve na selo... necu bre da izlazim iz bazena 24h...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

37 u porastu. Nista ne pomaze cinjenica da su skoro radili nov asfalt u ulici pa onako crn samo pojacava toplotu. Mrzi me da proturam ruke kroz prozor ali garantujem da bi mogao da isprzim jaje na limeni stok od prozora. Mmmm....gde je tacno ZerBah ? Jer u hladnijim predelima Rusije ili ovde blize ? Jer prima goste i putnike namernike ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

osecam se ko pravi biznismen od jutros. Probudi me mobilni u pola 12 - jedna poslovna ponuda (dizajn neki), posle pola sata jedan e-mail da me podseti da ne kasnim sa drugim dizajnom, posle josh pola sata josh jedan covek pita da mu posaljem neke fajlove...

josh se omacila i macka koju je jebao moj macor, pa sada treba da udomim nekako 2 ili 3 maceta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Evo mene nazad na forumu posle jedno dve nedelje. Imao neku zestoku frku, ali se na srecu sve zavrsilo kako valja pa sad kuliram malo.

Ludim sto se tice ovog vremna, ne znam da li je bolje da palim klimu u kolima ili ne, u prvom slucaju mi nije vrucina ali se slogiram kad izadjem napolje, a u drugom se zapecem najstrasnije.

sad sam izvalio da na trecem vise nije privremeno emitovanje prvog vec prenos skupstine. Nadam se najiskrenije da ta frekvencija nece biti koriscena iskljucivo za to ubuduce.

Najjaca fora juce, zove me drugarica da sednemo u neki kafic u studenjaku, i kao dolazim ja tamo a oni u sred dana namontirali neki projektor koji baca sliku na platno dijagonale manje od metar koje visi sa grane drveta. Nista se ne vidi, uzas potpuni, ali ni priblizno toliko strasan kao kada uspete da provalite sta se prikazuje: ladno je neko prebacio na Treci kanal i pici skupstina [roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@ remedije

veprino, i kontah da si ti, al reko da pitam.. da ne ispadnem sisoje...

tako, dosao iz zavoda... nista nisam uradio, ova riba nije dosla danas...

rofl, a ja se taman naostrio...

neka, i sutra je dan.. jebacu i ja jednom [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Bio sa ortakaom na splavu do 5 ujutru cekao kolegu do 3 pa onda aj sa njim da popijemo pivo

Ali uzivancija sami na splavu muziku koju ocemo i pogled na one sto prolaze kejom :)

zato sam sad jedva usto u 3 :(

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...