Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opa, evo ponovo grmi ... Gled'o Haasa na Vimbldonu, malo odgovarao na neke mailove, sad da jos ponesto zavrsim sta imam pa cu mozhda da bacim pogled i na pokoju seriju.

Kad sam kod serije, da ne znate slucajno gde mozhe da se kupi onaj "produzni" za VGA / DVI signal? Hocu da povezem na TV komp, ali je mnogo daleko, treba mi najmanje recimo 2 metra kabl. 'di to ima? Zapravo, znachi ili da bude produzhni za signal, ili sam kabl vga ali opet da bude najmanje 2 metra.

BG Elektronik...

Link to comment
Share on other sites

cirka treći put u životu sam imao želju da popijem pivo.. napravim plan da sednem na bajk, malo provozam po kraju, svratim do elp-a, uzmem neko fino pivce i iskuliram..

onda me je lupio fleš da vozim bajs onako malo više, pa sam obišao splavove komplet (arena-gardoš-grad-dorćol-arena), istuširao se, popio tri gutljaja hajnekena i sad mi se spava :)

Link to comment
Share on other sites

josh mi nisu popravili adsl fakin asholz... popeeeeezdeeooo sam...

stvarno je totalno bzvz.. a nekako... u roku od nedelju dana sam se navikao tako na to... ko da je sastavni deo celog zhivota... :)

sad se kerberishem na poslu.. to mi manson dao nadimak.. shto? ne znam.. pitajte njega :D

ae odoh da shljakam...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...