Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Spavao samo 8 sati, zevam ceo dan. BiJo kod zubara, o5 mi menjala zicu i sad me bolU zubi, grrr. Bio sa ortakom kod nekog lika da rezem neq muziq i nisam nishta uspeo, zurio ortak a mene mrzelo da se vracam sam. U gradu shvatio da sam izgubio zadnjih 20 kinti za bus pa sam cimao matorog da dodje po mene :). Sad malo blejim po netu pa vecheras sa devojchicom na Elektrichni Orgazam...ne ide mi se...al' moram. [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Novak Djokovic ftw!

vs Haas 7/5 6/1 7/5

Svaka cast, odlicno je odigrao, i zasluzheno je pobedio. Mada Haas se stvarno raspada, zao mi coveka, sjebale ga one silne povrede koje je zadobio. No, sta je tu je, barem Novak da nas obraduje kad je Ana izgubila danas :)

Sad naravno kombinovani prenos rukomet/slagalica dok pishem neke tekstitje ;)

Link to comment
Share on other sites

Sad naravno kombinovani prenos rukomet/slagalica dok pishem neke tekstitje ;)

i rukometashice su se plasirale dalje, gubile 12:17 (cini mi se) pa onda preokrenule preko 17:17 na 19:17 i na kraju 26:26. Posto je revans, pobedile su jer su u rumuniji bile bolje od vicesampionki evrope.

Rece Kovinjalo da nam se pridruzhila neka dankinja kao pa smo zato sad mnogo dobri, iako su svi na pocetku mislili da nema sanse da se plasiramo. Jel zna neko ko je to i otkud je ona bas zatrazila mogucnost da igra za nasu reprezentaciju?

Link to comment
Share on other sites

Zar nije bila pricha da ce dankinja da nas trenira ?

Nisam bash upucen, al' znam da je neka strankinja doshla :)

aaaa, da trenira, moguce, moguce, stvarno ne znam, bash sam ono samo ovlash cuo dok je ovaj to prichao ... onda bi to jos imalo i najvise smisla, jer je ovaj pricao nesto kao "trener rukometasica se nije ljutio sto je ona postala clan tima", pa bi to "slozilo slagalicu" :)

Link to comment
Share on other sites

aaaa, da trenira, moguce, moguce, stvarno ne znam, bash sam ono samo ovlash cuo dok je ovaj to prichao ... onda bi to jos imalo i najvise smisla, jer je ovaj pricao nesto kao "trener rukometasica se nije ljutio sto je ona postala clan tima", pa bi to "slozilo slagalicu" :)

da u pitanju je Anja Andersen, jedna od najboljih rukometasica ikada. jedna od retkih zenskih trenera, ali je jako dobar trener postala.

osvojila je u vise navrata LS trenirajuci zenske timove.

prilicno je kontraverzna, tako da zna da javno opsuje protivnicke trenere/igrace...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mada, znajuci Kovinjala, ipak treba slozhiti u jednu celinu ono shta on pricha [:D]

@topic

Smaram se sa kompom neshto, nerviramo se medjusobno.

Inache proshetao se do grada danas - bilo lepo vreme pa reko' greota da se ne iskoristi.

I tako. Mogao bih da pogledam zadnje epizode Cowboy Bebopa i josh svakakvih anima koje ne stigoh ovih dana da pregledam

Link to comment
Share on other sites

bio kod drugarice koja je skoro izašla iz bolnice, malo blejali, pa posle teretana, i sad mrtav umoran polako shvatam da definitivno neću nigde večeras.. sutra moram da okrećem neke telefone, ovako više ne ide :))

Naj'o se ... ihaaaj ... baba pekla pogachu, kuvala gusciju supu, pa neko meso, paradzaj, i povrh svega sladoled. Josh kad znamo da sam za dorucak imao kachamak, moja subota je, sto se hrane tiche, potpuna :)

gief the baba!!!!!11111111

meni keva spremila pileće belo "na žaru" (aka tiganj bez masti) sa kuvanim šampinjonima i kukuruzom.. fina večerica, al ja sam još gladan, jebo me apetit posle treninga. strašno.

Link to comment
Share on other sites

slobodno recite sta da igramo i moze. i mene malo smara dota.

nego kad smo vec kod novosti evo nesto iz moje struke :

http://beobuild.co.yu/index.php?subaction=...t_from=&ucat=1&

http://www.youtube.com/watch?v=BC4Js0VJ3Ik

sada znam zasto se muchim i gde cu da zivim kroz 10 godina....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

prosvirao sam kurcu ceo dan. alal mi vera. jeeebote. sad me grize savest.

@ igi

obojica znamo da od te kule nece biti nista. kao ni od mosta preko ade ocigledno :P

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kulirao ceo dan, gledao tv i pikao civ4 .. blejachina

@ igi

obojica znamo da od te kule nece biti nista. kao ni od mosta preko ade ocigledno :P

trazi od drashka da ti poshalje "buduce investicije & projekte" po kojima beograd za 5 godina ne da ce mu menhetn biti smeshan nego ce da izgleda ko svemirski brod :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...