Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zavrsio sa matrskim ispitima... jos samo da odbranim rad 12tog iz geosa i Adio... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ako vec oces da trazis savete mnogo realniji ti je forum pansport.co.yu (izvinite administracijo) , jer treneri sa tog foruma shvataju da 90% ljudi hoce samo da poboljsa preformanse u svom maticnom sportu , ili da popravi izgled , a ne da budu pro bilderi , tako da su saveti i objasnjena mnogo blizi "obicnom coveku" , odnosno ne daju ti ishranu pro bildera i suplementaciju pro bildera , vec onako lepo kako treba...

Pa pravo da ti kazem pansportov forum nije ni priblizno ovom drugom, ni po strucnosti kadra ni po ucesnicima foruma, a ni po materijalu koji se nalazi na forumu, em sto ga drzi firma koja se bavi prodajom suplemenata, tako da bilo sta da pitas u pogledu kvaliteta proizvoda (savet) oni ce te usmeriti na suplemente iz njihovog asortimana, i drugi (a ima mnogo boljih) za njih ne postoje.

Tek su odnedavno angazovali jednu dr. nutricionistu i jednog aktivnog bb, tako da su sada malo povisili rejting ali i oni te usmeravaju na njihov asortiman, jer "firma" je firma...

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

vudu, ako se okaneš trolovanja po forumu, platiću miliću da te nauči da pričaš sa ribama :*

elem..

transplant.jpg

bio u teretani, najeo se fantastično (dinstana piletina ftmfw), sad bi trebalo da se istuširam, odem po čokoladu koju ću lagano sabiti dok budem pisao tekst za rush, al nešto mi se ne da da krenem.. zanimljivo, zar ne?

inače, tekst je o nekim trendovima na internetu, mislim da će biti reč-dve o hejtu ;)

Link to comment
Share on other sites

ustao u 6, otisao na ispit, ispit pomeren za 3, dosao u 3, cekao do 4, da bi se ispostavilo da je krava bila na fakultetu od 10-14h, i da je sledeci rok 10. jula. fantasticno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Malochas se vratio od ortaka. Aj da razumem reinstaliranje sistema, nego shto treba da podelim usere na jednom kompu za svakog ukucana ponaosob, kao i da svaki user ima svoj msn acc. To mozda bi bilo sve ok da se nije radilo na kompu sa 256 rama.

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

bio do teretane i idalje me zajebava neka blokada na desnom ramenu .. nishta me ne boli al ne mogu da posle 6-7 ponavljanja izbacim sa desnom rukom, a sa levom mogu, a deshnjak sam. horor.

inache imam toliko poziva na zezanje, a moram da uchim .. dodje mi da se samoupucam shto nisam dao onaj ispit pa da mogu duze da izblejim ..

vudu, ako se okaneš trolovanja po forumu, platiću miliću da te nauči da pričaš sa ribama :*

shto meni ? mislim nisam ja bash neki ice breaker, moja specijalnost dolazi tek posle :) mada mozda sam dobar u pijanom stanju al tad se obichno ne secam :)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Bio na poslu, zavrsio preliminarne dogovore oko letovanja (ako Bog da, 6. septembar docekacu na Krfu), draga dobila dozvolu da ide samnom na more i uvek mora da se nadje nesto da mi pokvari dan. Svaki put kad se vozim gradskim autobusom (citaj svaki dan), u tom istom basu mora da bude neka budala. Ili su to pijandure koji nesto baljezgaju, ili samo smrde, ili klosari koji NESNOSNO smrde......elem veceras je u 18-ici bio neki baja koji je toliko pijan da ima svog imaginarnog drugara kome pola sata objasnjava (na makedonskom) kako je neko nekom tipu rascopao glavu....."Kad gi je raspaluva po glavudza, ovaj neje znao di se nalazi" pa rekurzivni algoritam........

Link to comment
Share on other sites

Skorpija :)

aj pojasni koji je fazon sa tim govnima,deluje zanimljivo :)

Sedim na poslu i gledam trailere za nove filmove i igrice. Josh jedno sat-dva pa palim kuci...

koji net imaš tamo pa se zezaš sa tim zajebancijama :)

gubio sesti cas,pa onda to vreme iskoristio i otisao do teretane....smorio se ko zmaj

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...