Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

elem, bio sam da pokušam na nađem neke patike, al naravno nisam video ništa normalno..

taj rad,sve jebeni krš.Ne znam kako ljudi to mogu da kupe a kamoli da nose

Zaključena mi je ocena iz informatike,1 idem na razredni

šta se brinete petica je :P

slikali se isto i tako

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaključena mi je ocena iz informatike,1 idem na razredni

zgranuo sam se chitajuci ovi red. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Iskoristio ovaj prelepi dan da bih izblejao sa ribicom na kalisu malo. Vratio se toliko iscrpljen da nisam ni na trening otiso. U nedelju imam polaganje za 6 kju uff bas se nadam da cu uspeti da polozim. Ono pola 11 a meni se oci sklapaju ono horor...

Link to comment
Share on other sites

Pao je za slobodu i 70-270

Odo sad da se userem od spavanja.

Tanga tanga roze tanga sladja si od zrelog manga

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Danas je zapoceta operacija "Bijafra" u cilju eliminacije neprakticnog masnog tkiva iz organizma. Ne znam kako cu izdrzati mesec dana 40km bajsa dnevno i neku socijalnu (kvantitativno) ishranu. Ali sta se mora, nije tesko. Moram prokleto sediste da uzmem za bajs sto pre, jer je ovo sjebano, pa me boli kurac od voznje, i nisko, pa cu da povredim donji trbusnjak/preponu, koji li je, kao prosle godine, i od uchmalosti cu opet zadrignuti i atrofirati.

Inace, bio sad u bioskopu, gledao Da Vincijev kod, nije lose, malo te podstakne da bar na momenat promislis o nekim stvarima. Ako te ne mrzi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e pa otju i ja...

inache... dolete mi malo pre ortak sa posla koji reche da je preko torrenta skinuo 80% DiablaIII jbt!!

Poshto sam pregledao vesti preko neta.. svo moje uzbudjenje je splaslo na minimum... nigde nikakve vesti o D3 whatsoever... fak... gaddemfakshitdemshitfakdablfak!

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

jebesh prolece kad je hladno i kishovito kao u sred novembra....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ust'o, radio fiskulturu tako sto sam nosio neke kutije iz gajbe pet ulica dalje, i nazad, pa tako dva puta, bash mi je fino bilo ;) Onda do babe na dorucak, pa cituckao neke tekstove, sad polako se spremam pa na wcg konferenciju, 'de to da propustim, pa da se ljuti shone :>

Juche ceo dan sredjivao neki katalog, smorio se svetski, ono, peshacki posao, nema nikakvog mozganja, al' zato smaranje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...