Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jao vreme bi jebem.

dve Nove Godine unazad nisam video sneg.

a sad kad je dosao jun ne mogu da vidim sunce.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pashtje krv...

odem do kujne da napravim cirijals otvaram frizider neko mi ispi mleko i ostade mrvica... ok iskuliram, spremim se za tushiranje odem do klonje zauzeto... posle 20 minuta isrto zauzeto, udjem pole 10`ak minuta primetjujem da mi nema shampona za kosu + josh par stvarchica... ok iskuliram, pushtam vodu... tope vode nema... zabadam zid i sjebavam plochicu...

pashtje krv...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pashtje krv...

odem do kujne da napravim cirijals otvaram frizider neko mi ispi mleko i ostade mrvica... ok iskuliram, spremim se za tushiranje odem do klonje zauzeto... posle 20 minuta isrto zauzeto, udjem pole 10`ak minuta primetjujem da mi nema shampona za kosu + josh par stvarchica... ok iskuliram, pushtam vodu... tope vode nema... zabadam zid i sjebavam plochicu...

pashtje krv...

( [;)] )...

nisam ja, nemash dokaze, imam alibi, niko me nije video, bio je mrak.

Link to comment
Share on other sites

ošišao se (sad ide scena gde ben aflek klikće na brojač u onoj reklami za axe), gledao novaka, smorio se što igra bolje a gubi jer je sjeban, pa se malo razveselio vrlo oštroumnim tekstom našeg boleta za rush (čitajte novi broj!), i sad razmišljam dal da otkuntam malo il da idem odmah u teretanu.. idem da vidim šta ima na RG još, pa u zavisnosti od toga..

Link to comment
Share on other sites

smaram se. ovo vreme me ubija... neke ortakinje su me iscimale da idem sa njima na neki splav na domacicu... sweet mother dijoza... no eto prilike da proshetam novi sako :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio se neki torrent sa kakvom serijom, kad ono paz' molim te - dabovana na italijanski. E rek'o, prava stvar. A nigde nije bilo naznaceno kad sam krenuo u download. Nema veze, dacu kevi da gleda, samo se nadam da joj se dopada tematika ;)

Bio na WCG konferenciji, znate one scene kad prvih 10 minuta ne mozhete sa svim da stignete da se pozdravite, a onda kad odlazite treba vam 20 minuta da to uradite? E pa to :) Gled'o malo Novaka, al' sam mor'o da krenem, i onda je on u medjuvremenu pred'o i eto.

Sad planiram da idem kod babe na podvarak, valjda ce me razveseliti u ovom sumornom danu :))

Link to comment
Share on other sites

gledam ovaj Y! widget i sve kisa u Bg u narednih 5 dana. prognozu za 10 dana ni ne smem da gledam.

okrecem na LA, sve sunce do sunca... e to je klima :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

podvarak

baaaaaaaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

moram malo regulisati apetit posle teretane, ima neko neki savet? plašim se da ću se nagojiti ako nastavim OVOLIKO da jedem posle treninga

inače jedem normalno, čak naginjem ka malo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...