Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Autosugestija lale autosugestija...

kapiram da je to, kapiram ... ali cisto sam spomenuo, da kao o necemu ovde pishemo ;) A ajd' da je nesto jako "korisna" kafa, pa covek da je pije, al' ovako bezveze mi je nekako bezveze ;)

svratiću.

Ma samo hoce da te navuche na foru, nema tamo nista sto nema u drugim urbanima! Al' mozes da svratis do aleta, cisto da vidis kako je, i to ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma samo hoce da te navuche na foru, nema tamo nista sto nema u drugim urbanima! Al' mozes da svratis do aleta, cisto da vidis kako je, i to ;)

Ti sto vec 20 dana najavljujesh da ces da dodjes u zvanicnu posetu, cuti! [8D]

Edit: Neka si mu dao dozvolu da moze da dodje do mene u radnju [:D][:D][:D]

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Danas sam dobi rezultate vadjena krvi i jebeni holesterol mi je 5.3 a kao max je 5.2 ono jebale me pljeke u duff-u :(((((

sledeci put kad uzimash seti se mene - herojski cu se baciti na pljeku da preuzmem sve shrapnele holesterola

Link to comment
Share on other sites

kao i svih dana unazad (ne znam vishe ni kad je to pochelo) budim se totalno iskomirano i neispavano iako dosta spavam :( i imam shta da vidim, riknuo mi (konachno) monitor koji ima 6 i kusur godina. dobro je shto je riknuo ili bih na njemu totalno izgubio vid.

rekoh da je to dobra stvar sad cu da se bacim na uchenje kad ono cvrc .. koncentracija opet na najnizem nivou al sam ga stisnuo sada. valjda cu uspeti da se sutra dovedem u totalan red posle danashnjeg maratona nerviranja i preparacija.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bio na faxu, cekao dva profesora za konsultacije, nije se nijedan pojavio. sutra idem do dekana, pa ce da padne berba usiju ukoliko se nesto ne preduzme po pitanju fantascinog sviranja kurcu koje vlada na fakultetu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uf...zavrshavam zujanje po forumu...opet sam prso vishe vremena nego sto sam mislio...

noge bole...izgleda da netju na fudbal sa zlim nemcima =o)

umoran sam idem da se kontuzujem pa kad se probudim mozda izadjem alo u zuj...lep vreme danas a sutra opet u 5.45 budjenje...cyaz

Link to comment
Share on other sites

posle ko zna koliko vremena sam uspeo da skrpim kvalitetnih 3 i po sata uchenja da bash znam shta sam uchio i da mogu da reprodukujem. horor. al sam zato izgubio kilo zivaca i paklo cigara. koliko sam ispao iz forme to je neverovatno al sad bar znam gde sam greshio svo ovo vreme. odoh sad na neku kaficu ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

smorio se na gajbi, rešio da se malo provozam.. otišao do zemuna, standardno, nije nikakva osetna relacija ali lepo se proluftiram.. u povratku krenuo u obližnju pekabetu da uzmem neko sranje..

idem tako putićem ka pekabeti, u susret mi idu neka kola i mlada mama sa kolicima.. mama visoka, plava.. nešto mi poznata.. WTF ladno izvalim da mi je to bi-bi-...-bivša.. sa detetom i pretpostavljam mužem..

moguće da se ludo zaljubila, batalila faks, udala i rodila dete iz ljubavi, al nešto sam više u fazonu da ju je neko napumpao a keva jedva dočekala da ode iz kuće..

imala je nekad mega dupe, sad se ugojila :(

edit: nije ona bila u kolima, nego sam morao da pazim da ne padnem pod kola pa je nisam na vreme snimio.. i nije htela da mi se javi..

Link to comment
Share on other sites

malopre sam dosao kuci i odgledao petu epizodu top gear-a iz poslednjeg serijala. celacu do jula nastavak. valjda ce tada testirati 599 gtb fiorano, jer mi se bash vozi....;)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...