Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juce na rhh-u ispusili sa 2:1 jebiga nije nam bilo koleta da nam bude harizmaticni vodja :)

Napolje sekire padaju a bi trebao da izadjem... Uf kako mrzim kisu... Inace poslao jutros neke grdne (hmm ovu rec nisam cuo jos od BB show-a) mailove i sada se pitam nesto vazno.. ali vise o tome u pitas me pitam te topiku...

do jaja. javite mi kad prestanete da igrate dotu, mozda i dodjem opet na rhh, a dotle papa. [b)]

ustao, celicim se za ucenje. na gajbi mi je hladno kao smrt.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

heh... od jutros sredjujem desktop.

nove teme, ikonice... pravo osvezenje za ochi. :)

i ubija vreme ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jesen u mom kraju

Danas je u moju ulicu stigla jesen. Ja sam bio veoma tuzan, jer vise necu moci napolju da se igram sa loptom sa mojim drugovima. Pocela je da pada kisa, pa je napolju sada sve mokro i ima blata svuda. Jedna komsinica je otisla na posao, ali je pokisla jer je zaboravila kisobran i ja sam se tada smejao. Baka pravi rucak, supu i meso, i ja jedva cekam da idem da jedem jer sam gladan. Kapi kise udaraju u moj prozor a ja moram da ucim prirodu i drustvo. Eto, to je jesen u mom kraju.

Ucenik II/2, osnovna skola Marshala Tita II

Manje vise prosecan post u procajte topiku :)

Link to comment
Share on other sites

Jesen u mom kraju

Danas je u moju ulicu stigla jesen. Ja sam bio veoma tuzan, jer vise necu moci napolju da se igram sa loptom sa mojim drugovima. Pocela je da pada kisa, pa je napolju sada sve mokro i ima blata svuda. Jedna komsinica je otisla na posao, ali je pokisla jer je zaboravila kisobran i ja sam se tada smejao. Baka pravi rucak, supu i meso, i ja jedva cekam da idem da jedem jer sam gladan. Kapi kise udaraju u moj prozor a ja moram da ucim prirodu i drustvo. Eto, to je jesen u mom kraju.

Ucenik II/2, osnovna skola Marshala Tita II

laki, SOAD ti uhakovala nalog..

Link to comment
Share on other sites

laki, SOAD ti uhakovala nalog..

oh noes! Znao sam da je ona hax0r prikriveni, al' nisam verovao da pored toga i ovako dobro pishe!

do jaja. javite mi kad prestanete da igrate dotu, mozda i dodjem opet na rhh, a dotle papa.

ne znas sta propustas, deathmatch pravilo se vratilo na velika vrata. partija do 60minuta, nista preko :)

Gledam Roland, Ana izgubila, i to bash solidno izgubila, smor ... sad kao cekamo Novaka popodne protivu Haasa, i to ce biti zabavno.

Link to comment
Share on other sites

novak je odlichan :)

ma Bozoljac je keva :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kmeh super dan kishica wehalal 10 stepeni savrsheno za trchanje !!!

Pijem litar surutke pa palim na trchanje !!!

Trchanje!!! [haha2]

gde nađe surutke u centru :))

u jebote...ucio sam citavih sat vremena...a onda opet seo za komp...jebes ti ovo, moracu da zapalim za bg, ovde nista ne ucim:(

lakše ti je da učiš u BG-u? :) mislio sam da ovde imaš više iskušenja :*

vreme ubica,smorilo me,moram da učim a tako mi se ništa ne radi,ama baš ništa

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma Bozoljac je keva :)

ali odakle je on isplivao, ja nigde za njega nisam cuo? (doduse, nije da nesto pratim tenis).

Ali lik je ono ... ima servis za medalju (kad ga nacilja) al' mu je zato ostatak izvodjenja prilicno slab ... mada kad bi se malo doterao...

Link to comment
Share on other sites

Naj'o se ... ihaaaj ... baba pekla pogachu, kuvala gusciju supu, pa neko meso, paradzaj, i povrh svega sladoled. Josh kad znamo da sam za dorucak imao kachamak, moja subota je, sto se hrane tiche, potpuna :)

Link to comment
Share on other sites

jutros mi od 10 bile kolege sa faksa na gajbi, malopre otishli. NIsam doruckovao, sad cu da rucham, malo da se odmorim u budnom stanju, da mozak iskljuchim mozda cak i do sutra i da onda prionem na rad, jer imam sledece nedelje dva ili tri kolokvijuma.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio do grada, kupio

sony-ericsson-k750i-4510-080027-00-big-bild,property=OnlineBild.jpg

I lepo je srecan i zadovoljan vracam se iz grada i usput pregledavam melodije. Kad ono melodije tipa bunda od nerca, stoja, zeljko joksimovic i ostala grand govna. Aj nishta kapirao da su se igrali i pustim ostale polifone melodije, kad ono pochne da krchi ko moj sharp radio od 20 godina :) Nishta ja lepo vratim se u radnju izlozim problem i daju mi nov telefon bez granda i krchenja.

Poenta?

Jebem ti prodavnice mobilnih telefona u Beogradu

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

I lepo je srecan i zadovoljan vracam se iz grada i usput pregledavam melodije. Kad ono melodije tipa bunda od nerca, stoja, zeljko joksimovic i ostala grand govna. Aj nishta kapirao da su se igrali i pustim ostale polifone melodije, kad ono pochne da krchi ko moj sharp radio od 20 godina :) Nishta ja lepo vratim se u radnju izlozim problem i daju mi nov telefon bez granda i krchenja.

To uvek treba proveriti, ono, hoce da pod "novim" prodaju telefon koji je neko pre toga koristio, mozhda ne godinu dana, nego kao nedelju, mesec i slicno, pa zaborave da obrisu ono sto su ostavili, medju cime su katkad i SMS poruke, melodije, slike ...

Gledam Djokovic vs Haas ... 0:3, pa stig'o Djokovic 3:3, stvarno igra dobro, samo da se ne usere. I imao je par sjajnih poteza, svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...