Jump to content

Sta ste Citali u poslednje vreme?


Crno-Sunce

Recommended Posts

Rubikon Tom Holanda

Odlična istorijska pripovest o usponu i padu Rimske Republike. Posebno me je oduševila analiza mentaliteta rimskog građanina i kompleksnog sistema vrednosti koji je smestio Rim na prominentno mesto u istoriji.

Brz i živopisan narativni stil koji ne žrtvuje istorijsku tačnost, istovremeno ne ulazeći previše u polemiku oko objektivnosti letopisaca na čijim delima je ova knjiga zasnovana. Idealno za prosečnog ljubitelja istorije (koliko nezgrapan termin, jbt).

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko ima li online knjiga "Godina prodje, dan nikad" od Zarka Lausevica?

zapravo imam ja negde u pdf-u, poslao mi drug misleci da mi cini uslugu :DDD

poslacu ti ako hoces

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dan Brown - Digitalna tvrđava.

Definitivno sve od Dan Browna preporučujem, ovu knjigu pogotovo preporučujem ljubiteljima računara i tehnologije, mnogo toga se vrti oko kriptografije i čini samu radnju izuzetno zabavnom i od čitaoca pravi malog istraživača ;)

Knjiga se čita u jednom dahu, radnja nije razvučena pa jednostavno knjigu ne možete ostaviti iz ruke.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ја са монитора, шта да се ради:) Капирам да неки имају и КАЈНДЛ. Мораћу и ја то да набавим (ево одма чим купим нови монитор, меморију, столицу, одем код доце за леђа и поправим сто зуба).

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја са монитора, шта да се ради:) Капирам да неки имају и КАЈНДЛ. Мораћу и ја то да набавим (ево одма чим купим нови монитор, меморију, столицу, одем код доце за леђа и поправим сто зуба).

 

Kapiram da cu i ja morati tako. Zamracim monitor i molim boga da mi ne ispadnu oci...

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...