Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ustao u 6:30 ujutru, bio na spirometriji, rezultati napucani na preko 100%, znaci dalekoiznad proseka za moju konstituciju, godine, i petogodisnji pusacki staz [:)] oporavljaju mi se pluca, imam jos 3 nedelje terapije i posle kulijana...posle otisao do faxa, dao menadzment ljudskih resursa, prvi ispit posle 14 meseci, razbio sam kolo zle srece, losu karmu, ispao iz kolotecine, kako god, i ovim postupkom se zvanicno vratio u normalu. Popodne pocela da me otkida glava, da bivam umoran, da mi se sushe usta, pa sam jedva odradio pismeni ispit iz engleskog u trgovini. Vec kad sam pomislio da sam gotov i da me je grip uhvatio, setio sam se da nisam pio nikakve tecnosti cirka 12 sati...napio se vode i sve kul. Dosao gajbi, iskulirao pola sata, hasao, popio chaj, zapalio u studio, malo vrteli plocke, instalirali neki softver i povezali klavijature na midi, nesto me sad malo boli stomak pa cirkam caj od kamilice i spremam se za pocinak jer me sutra opet ceka haos od dana, ako onaj gore da, usmeni iz engleskog, i da imam srece na polaganu medjunarodnih finansija, auto skola, i uvece zena, plus sam na sve to sjebao zglob, uleteo sam u neku rupcagu na asfaltu nezgodno, smor...Eto, budan sam vec 17 sati, mislim da mi je vreme, naspavacu se valjda do deset...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne stigoh da sa vama podelim moje avanture poslednjih nekoliko dana. Dakle nesto poslom moram da idem cetiri puta u toku ove nedelje u Smederevsku Palanku (ima neko odande?). I sad prvi put sam bio u subotu, drugi put u zivotu sedeo pozadi u Fabiji :) (ne svojoj), obilazio Cerovac, Ratare i Kusadak (sa s, ne

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Iskulirala fax, digla se u 3 (sram me bilo[:)])...onda se razvlacila po kuci do 6...sela da radim studio...nisam uradila studio...[:D]...opet se razvlacila po kuci, gledala film...i sad cu opet da radim studio...kmek.

Edited by mjau_

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

radi se matis...

sad cuh na tv-u da ce u cetvrtak padati sneg...a bas i ne bi morao,bar jos malkice...

ma relax... imash par dana fore josh. prvi sneg tje da pada za moj rodjendan kao i do sada :)

Probao sam novi jogood koji pored jabuke i cimeta ima i parcice keksa, ok je, preporuka. Eto to je hajlajt pa time mogu da odgovorim na pitanje Doncafe reklame "sta mi se danas lepo dogodilo" :)

ju mejd maj dej... ima to da kupim first thing in the morning :D

@topic

eto razbih monotoniju usranog zhivota danas... ovih dana slabo spavam, imam neke podsvesne probleme valjda... valjda tju vecheras pajkiti ko beba ;)

Link to comment
Share on other sites

- Juce sam pri put probao beli wajfert i mogu da vam kazem da mi se svideo ima nekako karakteristican ukus definitivno je drugaciji a promena uvek super dodje zar ne? :)

- Inace da se vratimo spanskim serijama "koleginica koja mi je zapala za oko" na fax-u mi je dala domaci da joj napravim pingvina od papira, dakle ne pitajte kako smo dosli do toga. (Gde je bas pingvina nasla ne znam, ali se vidi skrivena linuxsasica u njoj, sada je najebala[:)] ). Tako da sada googlam za origami pigvina :)

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

drasko, nema tu velike pomoci. Talasi vrucine su klasichni simptomi menopauze. Protiv vremena se ne mozesh boriti. [;)]

[:D]

nadao sam se da jos nekoj mogu da uzburkam hormone, okrenem joj svet, ali jebiga... i trece doba ima svojih prednosti. [:p]

inace, spavao sam cirka 11 sati nocas, preporodio sam se, sad sam na poslu, pijuckam kaficu, treba da unesem kutiju podataka za sajt - prioritetno (!), napisem par beleski i smislim neku zajebanciju za nocas...

muci me sto nemam vremena da zavrsim partiju Civa3 koju igram vec 2 nedelje. igram sa Japancima, naravno, i gazim sve redom. takodje me nervira sto jos nisam stigao da probam Civ4.

moram i da kupim zimske cipele sa postavom i termo-djonom, ali elegantne i to pre nego sto zagudi. mission impossible.

moram i da nadjem nacin da ovom Zverku objasnim da je savremena demokratija losa. mission impossible2. [:D]

razmisljam i o organizovanju sajber-pank urbane gerile sa plemenitim ciljevima i nezavisnim finansiranjem.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moram i da nadjem nacin da ovom Zverku objasnim da je savremena demokratija losa. mission impossible2. [:D]

Ubedljivo najtezi zadatak [:D]

@topic: sedim na poslu, cooliram dok nikog nema da me smara. Juche smo dugo sa zenom razgovarali o svetloj buducnosti nashe porodice i nagadjali kakvo ce da nam bude dete :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

vec drugi dan sam spavao po 3h, iako nemam nikakve obaveze, jer neki idiot renovira stan, i bushi po ceo dan sa majstorima. Ispizdeo sam ko niko, i kad ispizdim josh vishe oticicu gore da mu jebem mater jer je metar i sedamdeset, sa 50kg. Takodje vata me neka prehlada i temperatura, i mnogo se nerviram.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Otvorih ochi pre oko sat , znam da sam sanjao neshto preterano samo nzn shta :( , proverim sve accove i idem da hasam neshto , dan se chini lep...za sada samo da ga ne upropasti neko ne ochekivano i zaboravljeno must do smaranje :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

probudio sam se nešto gripozan, sad ću da napadnem limune i da se nadam da će proći..

Tako da sada googlam za origami pigvina :)

papučo

Juche smo dugo sa zenom razgovarali o svetloj buducnosti nashe porodice i nagadjali kakvo ce da nam bude dete :)

e razgalio si me sada totalno, hvala :)

Link to comment
Share on other sites

- Inace da se vratimo spanskim serijama "koleginica koja mi je zapala za oko" na fax-u mi je dala domaci da joj napravim pingvina od papira, dakle ne pitajte kako smo dosli do toga. (Gde je bas pingvina nasla ne znam, ali se vidi skrivena linuxsasica u njoj, sada je najebala[:)] ). Tako da sada googlam za origami pigvina :)

no shit. ja sam juche isto trazio neke origami nacrte po netu, dodushe mene je zanimalo kako da sklopim cvet ili nesto sto podseca na more

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

no shit. ja sam juche isto trazio neke origami nacrte po netu, dodushe mene je zanimalo kako da sklopim cvet ili nesto sto podseca na more

papucho x2 [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

imam ja neki pdf o origamiju.. al je tezak21.9 MB.. tako da trt :P

btw mozda ga nocas uploadujem.. mada ne verujem...

inace nabavio sam disciples 2, pa posto keca nisam igrao, sad se uhodavam nekako... deluje fino igra...

inace statore : gvin9ye.th.jpg

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...