Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ceo dan sam bio kuci, smorno do bola, uchio i blejao na netu, sutra fax i teretana, a uvece da pishem neki rad za HCI, i da odgledam lost novu epizodu, nadam se.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ topic

ceo dan nista.. i onda nocas sve uz kurac...

vrtim neka sranja po glavi vec duze vreme... pa resio danas da sasecem... i sasekao.. pa cu videti sutra sta i kako...

@ ivan_

jbg... recimo da imam izgovor za kretensko postovanje... al nije bitno... punchline je da JESAM lose uradio to sto sam uradio...

@ Bog/zemlja/ostalo

uzmi me, otvori sei progutaj me, odradi mi sta znas... al sredi nekako da nocas riknem, da me sutra nema... ako prezivim do nedelje, i sacuvam mentalno zdravlje, zvanicno cu izjaviti da sam neunistiv.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

dani lepog raspolozenja su neopozivo zavrseni...

popizdeo sam jos sinoc, da bih jutros zamalo odlepio. jos sam i nesto bolestan, pa imam bonuse na mrzovolju. kolege u kancelariji su izgleda skapirale da mi ovce nisu na broju od jutros, pa me kuliraju.

a danas imam i neke vrazje sastanke.

ima dana kada je bolje ne ustajati iz kreveta.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

- Citam knjigivu sto sam kupio na sajmu i cackam apache na kompu. Bolje bi mi bilo da malo ucim za kolokvijum danas ali sta da mu radis niko nije savrsen :)

- Juce na slavi je bilo zlo :) oci su mi ispale koliko sam se najeo, lepo se izalio ljudim a ai oni meni oko svih problema i onda ukapiras da ima mnogo gorih od tebe. Iako tvoji problemi nisu postali nista manji nekako ti je lakse, sa logicne strane ne mogu da objasnim ovu pojavu ali jednostavno je tako :)

- "koleginica koja mi je zapala za oko" na fax-u aka Dragana je konacno "pala" :) Pih i to suvise lako... ono ocekivao sam neke probleme neckanja i ostalih 10000 sranja koja UVEK mene prate kada startujem ribu a za divno cudo ovo je proslo mnogo lako... Nesto tu ne valja osecam [:D]

- Uz malo srece danas treba da uzmem USB flash disk od 1.5 GB hohohho to sam zeleo ceo zivot :)

Link to comment
Share on other sites

- "koleginica koja mi je zapala za oko" na fax-u aka Dragana je konacno "pala" :) Pih i to suvise lako... ono ocekivao sam neke probleme neckanja i ostalih 10000 sranja koja UVEK mene prate kada startujem ribu a za divno cudo ovo je proslo mnogo lako... Nesto tu ne valja osecam

Ako mene pitas, to je "ruku pod ruku" saradnica onog baje sto te je startovao preko interfona sa spikom "Da li si ti Mr.Stator".. tako da, pripazi se, kuva se tu svasta nesto.

Inache sam se lepo naspavao, sinoc sam oko tri krenuo ka kunt, dok sam odradio sav poslao i tome slicno. Sanjao sam neke gluposti, al' to mene ne iznenadjuje, desava se svake veceri pa se samo nasmejem i nastavim dalje :) Doruckovao sam med i mleko (eto kombinacije) pa se polako spremam da krenem dalje, imam jos neke poslitje da obavim po gradu, u laganom tonu.

Vidim ne pada kisha, to je potpuno kul, samo mi je jos ona trebala ... nadam se da nece ni padati, jer bi to znacilo da moram da nosim kisobran.

Link to comment
Share on other sites

@Starbak

"...veselo-retardiranu...", ahahaha, divan opis, hvala, koristicu ako smem.

@Lucky

Znam za asa, ali se as ne koristi ja mislim od pre 30-40 godina, ali sam se zato smejao pola dana. Ocemo jos!!! "Lucky - moji skolski dani"

@Topik

Sinoc je bilo kul, jos uvek imam ukus cigare u ustima, i da vam kazem da konjak ima potpuno redefinisan ukus sa kubanskim tompusom. U poyadini je isao Sin City, zaista odlicno snimljen film.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

bah.. kao sto vidite, nisam umro...

inace danas treba da mi banu u kucu neki likovi, da odrze prezentaciju neke super masine.. kontam da je neki kirby wannabe...

samo da ne udawe.. ispizdicemo ih cale i ja...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky: LOL  To mi nije palo na pamet ali 2 boles.. ovaj intaligentna uma su sigurna pametnija od jednog

Samo ti lol, pa kad se probudis u nekom fluidu sa cevima koje ti crpe telesne tecnosti a san ti izgleda kao java, videces dal' ce da ti bude lol ondaK.

Znam za asa, ali se as ne koristi ja mislim od pre 30-40 godina, ali sam se zato smejao pola dana. Ocemo jos!!! "Lucky - moji skolski dani"

Trudicu se da ne razocaram ;)

Link to comment
Share on other sites

probudio se s glavoboljom, divota.. s vedrije strane, grip je izgleda završio svoje, iskuliraću još dva dana i onda sam vakcinisan :)

inače slušam balaševića, posle ću da pojedem grejpfrut i legnem da gledam filmove i serije koje su se nakupile na disku..

ima dana kada je bolje ne ustajati iz kreveta.

baš.

- "koleginica koja mi je zapala za oko" na fax-u aka Dragana je konacno "pala" :) Pih i to suvise lako... ono ocekivao sam neke probleme neckanja i ostalih 10000 sranja koja UVEK mene prate kada startujem ribu a za divno cudo ovo je proslo mnogo lako... Nesto tu ne valja osecam [:D]

glupa fora:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
možda ima kurac?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...